Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h a kapcsolatunk olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt.. de úgy érzem h már nem olyan a kapcsolatunk mint az elején.. sokat veszekedünk minden kis apróságon.. de az én véleményem sosem számít :(

Ha én kicsit is felemelem a hangomat akkor már.. ő viszont akárhogy beszél velem az nem baj.. :( most ha látná h én ilyet írok és kérdezek ezen az oldalon.. sztem szakítana velem :( úgy érzem h teljesen alá vagyok rendelve az akaratának vagy nem is tudom.. ha összeveszünk mindig én vagyok az első, aki keresi..mert nem bírom nélküle és nagyon szeretem.. tudom és érzem h ő is szeret.. de nem tudom mi a baj .. mit tehetnék..


2008. aug. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szakitanod kellene. ha tényleg olyan a kapcsolatotok, mint ahogy leirod, akkor ez az ember téged se nem szeret, se nem tisztel. tudod, mit csinál helyette? birtokol. lefogadom, hogy csak az engedélyével mehetsz a barátaiddal bárhova, esetleg nélküle nem is mehetsz.


szakits vele, és mondd el azt is, hogy miért. én is voltam ilyen, én is a tulajdonomnak tekintettem a barátnőmet, és amikor elege lett, kidobott, ennek köszönhetem, hogy magamba szálltam, és azóta normálisabban állok a nőkhöz.

2008. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
én is hasonló cipőbe jártam fogadd meg a tanácsom ha összevesztek mindig tiéd legyen az utolsó szó,és várd meg még ő keres téged akár mennyire is fáj!ha igazán szeret ő is fog keresni és ne békülj ki hamar! meglátod majd megváltozik ha lássa hogy veled nem tehet meg mindent!én is igy voltam de már nálunk fordult a kocka! sok sikert ne hagyd magad!!!
2008. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem maga a BOLDOGSÁG! Tehát ha nem vagy boldog - márpedig nem úgy tűnik - akkor inkább beszéljünk ragaszkodásról a Te esetedben. Nagyon könnyű összetéveszteni a kettőt. Az a baj, hogy az emberek többsége nem őszinte még saját magához sem, ragaszkodunk a szar kapcsolathoz, utána meg panaszkodunk, hogy mi mindent kell elviselni a másiktól. Egyáltalán nem kell!! Ha mindenen veszekedtek, az egy szar kapcsolat, mert megkeseredik a vitáktól az egész napod.

Nyafogunk, hogy így-úgy, nem oké a hapsi, de utána meg hozzámegyünk feleségül, mert azt hisszük, attól minden meg fog változni. Hát nem fog!!!

Bocs, hogy nem finomkodtam, nem bántásból írtam így, én is jártam már hasonló cipőben. Vannak esetek, amikor elő kell venni a kis eszünket fel kell mérni, hogy mik a kilátások ebben a kapcsolatban. Ha már most - 1 év után - minden apróságon összevesztek, akkor mi lesz később? - most őszintén!!

2008. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kapcsolatomban is ez volt a baj.Bár mi mind a ketten sokat hibáztunk és nagyon hirtelen haraguak vagyunk.Nálunk főként az volt a probléma hogy semmit nem beszéltünk meg egymással.Olyan mint volt sosem lesz...az idő múlik az ember változik.De ha sokat beszélgettek szerintem az ilyen felesleges veszekedések kiküszöbölhetőek.

2008. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!