Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Róla alkotott képbe szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Róla alkotott képbe szerettem bele? Mit tegyek? Annyira elkeseredtem

Figyelt kérdés

Régóta össze akartam jönni egy sráccal (évekre kell gondolni).

Ez most valamilyen csoda folytán sikerült, de nem éppen olyan ez az egész, mint gondoltam... Lehet, hogy a fiúról kitalált képbe szerettem bele. Külsőleg nem változott, mert jól néz ki, de a kapcsolatunk nem olyan, amilyennek képzeltem. És Ő sem.


Nincs Vele semmilyen komoly baj, csak néha meglep, vagy nem is tudom... Pl. sokszor akarja, hogy menjek Vele és a barátaival szórakozni és ott tök jól érzem magam, mert nagyon vicces az egész banda, de mikor mondom, hogy nekem haza kellene menni, akkor úgy viselkedik, mintha nyűg lenne hazakísérnie (úgy sosem ülök be mellé a kocsiba, ha iszik).

Vagy pl. mikor összejöttünk, még azon a hétvégén elhívott magukhoz és akarta "azt", de én mondtam, hogy lassítsunk, mert Ő lenne az első.

Rá 3 hétre volt Valentin-nap és elutaztunk vidékre, egy wellness hotelbe, de ott sem feküdtem le Vele és megjegyezte, hogy ennél többet már nem tud tenni és hogy mégis meddig szeretnék várni. Nem volt bunkó, csak úgy jött le, mintha azért mentünk volna oda, hogy lefeküdjünk...


Szóval más, mint gondoltam.


A másik pedig az, hogy elég népszerű és a lányok eléggé kedvelik. Zavar az, hogy közvetlen mindenkivel, hogy a modell ismerőseinek a fürdőruhás, vagy az olyan képeit lájkolja, amiken alig van rajtuk valami. Meg tegnap is elmentünk vacsorázni, utána még sétáltunk egy lánycsapatból egy csaj szó szerint visítozva ráugrott és 5 percet beszélgettek valami tavalyi síelésről és hogy idén is meg kellene ismételni. Utána mondta, hogy csak egy régi ismerős, akivel bulizott párszor....



17L (Ő 18)


2015. febr. 28. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem feküdtél le vele?
2015. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam egy lány lenni Neki a sok közül és nem éreztem úgy, hogy akkor sikerülne.
2015. febr. 28. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
értem. nekem az az elég erős tippem, h csak a képbe szerettél bele. maga a pasi szerintem inkább egy nőcsábász típus. akinek bármi történik, egy leszel a sok közül
2015. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, és a képet valószínűleg tudatosan táplálta beléd. hisz erről szól a "csajozás"
2015. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igeeen, van ez a don juan típus :(

Hacsak nem vagy nagyobb játékos, mint ő, nagyon hamar meg fogsz bántódni.

2015. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy nem feküdtél le velem, mert valószínűleg csak azért tart.
2015. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-m
2015. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!