Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudjam meg hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik valaki kb 2hónapja, de nagyon félénk.

Nemtudom hogy szerettem bele, mivel hogy kicsit kocka típus, de nem érdekel. Szereintem bejövök neki, de nem hajlandó sokat tenni értem. Mit tegyek hogy összejöjjünk?


2010. febr. 13. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, beszélgess vele, hátha feloldódik... Én is ilyen voltam ameddig oda nem jött egy csaj és nem beszélgettünk :) Azóta bátrabb vagyok sokkal és már oda merek menni másokhoz :) Szóval dumálj vele, sok sikert!! (egyébként hány évesek vagytok?)
2010. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak hivd fel magadra a figyelmet menyneki ilyesmi légy kreativ. és észre vaszed manyire kellesz neki

és ha meglesz ne add magad,kűzdjőn 1kicsit érted

2010. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem a spanomba szerettél bele ? xD ( gödöllő)
2010. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én 15 éves vagyok, ő 16 lesz nemsokára.

sokat szoktunk beszélni, de nem hívna el sehova ahol kettesben tudnánk lenni. Egyedül akkor vagyunk ketten, amikor suliból megyünk haza, de az csak kis idő, mert én nagyon közel lakom, és néha akkor is ott vannak vagy az én barátaim vagy a az övék.

2010. febr. 13. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, van e kedve átmenni hozzátok tanulni. Ha a könyvet bújjátok, jó közel kerültök egymáshoz. :o)

Csak ne kerüld el a tekintetét. Ha a szemedbe néz, akkor maradj rajta.

2010. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

vagy ilyen esetben kezdeményezz elsőnek te , de nem kell nagyon, elég ha csak célozgatsz.

a többi az ő dolga

2010. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kocka lekéhez CS szerveren vezet az út... xD
2010. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsit kocka típus,akkor biztos okos,ha viszonylag jóban vagytok kérd meg h korrepetáljon vmi olyanból ami nekednem megy és neki igen.Legyél figyelmes(nem virág küldésre gondolok),kedves,türelmes és nyitott.És célozgathatsz is h tetszik neked.Sok sikert!Amúgy velem is ez van,remélem neked összejön.
2010. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!