Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni a kapcsolatomat? 23/L

Figyelt kérdés
Több, mint két éve vagyunk együtt a párommal(25). Az első év hatalmas szerelemben telt, gyakori szex, romantikázások, stb...Aztán munkanélküli lett elég sokáig. A gond ezzel az volt, hogy találhatott volna munkát, több lehetősége is lett volna de nem érdekelte, kifogást keresett.Itt már elbizonytalanodtam, hogy ha most ezt csinálja mi lesz később... Biztos nem tett jót az önbizalmának vagy nem tudom, de egyre ritkábban szerelmeskedtünk. Most szerencsére már dolgozik, de a szerelmeskedést illetőn a dolgok nem változtak. Kb. 10 naponta, két hetente vagyunk úgy együtt. Ezenkívül most én kerültem rendkívül nehéz s kellemetlen helyzetbe a munkavállalással kapcsolatban, segítségre volt szükségem. Kaptam ettől is attól is, párom viszont nem tudott nyilatkozni, egyszerűen azt éreztem, hogy nem tud véleményt nyilvánítani. Sok mindenben én döntök, konkrétan rám erőlteti a döntést. Ilyen egyszerű dolgokra nem képes válaszolni hogy mit kérsz enni? A válasz általában nem tudom te mit? Na most ezek után a komolyabb kérdésekről sem lehet vele beszélni, mindig valahogy próbálja elterelni a témát. Oké, nehéz dolog felnőni és döntéseket hozni, fontos kérdéseket megvitatni de muszáj! Ugye? Sokszor olyan fogalmatlan alapvető dolgokról, hogy az hihetetlen. Ezenkívül, ha van valami megoldandó helyzet akkor egyből segítséget kér, nem tőlem, hanem mindig másra számít. Szinte legkisebb dolgokban is. Szeretem, imádom mert a világ legaranyosabb, legkedvesebb, legudvariasabb embere. Próbáltam vele beszélni erről, többször is, de látszott rajta, hogy kínlódik, abba akarja hagyni a beszélgetést, és letudja azzal az egészet, hogy majd megváltozik. De tudom, hogy nem fog. Így hogyan lesz közös jövőnk? Akár saját lakás akár gyerek?

2015. febr. 25. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
2 év sok idő, a következő kapcsolatod 2 hónapot sem fog élni, szerintem ne szakíts!
2015. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Válllaljál több munkát, dolgozz többet, spóroljál, amíg a srác kupiheni magát, és akkor lesz közös lakás.
2015. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Sokszor olyan fogalmatlan alapvető dolgokról, hogy az hihetetlen" ??????????????

Na most akkor a szex hiányzik vagy a határozott döntésképes férfi? Nem ugyanaz!!!!

A leirtak alapján " Így hogyan lesz közös jövőnk? Akár saját lakás akár gyerek?" szépen megmondod neki és kész a közös boldogság.

2015. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon sokan ugy allnak hozza, ahogy 1-es, h milyen hosszu ido volt ez mar, akkor maradjunk vele, ha rossz minden vele akkor is, ami egy jo nagy hulyeseg sztem, en is ismertem ilyet, aki tobvszor is osszejott vkivel tobb evre, de nem jott be, a 2. esely jo dolog, de utana mar kar erolkodni, ha akkor is rossz vele, es ezt nem a korabbi evektol kellene fuggove tenni.
2015. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most ez komoly? Tisztában vagyok vele, hogy nem ugyanaz a kettő, de ettől még hiányozhatnak nem? 2-ik remélem csak ironikusan értetted... :D
2015. febr. 25. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rájöhetett hogy megcsaltad őt, ezért hanyagolja a szexuális együttléteket. Biztos nem akar kankós lenni.
2015. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem erre van szükséged hanem olyan valakire aki határozott és magabiztos akkor te is tudod a választ. Vagy így szereted őt ahogy van, vagy nem, kívülről ne döntse el más hogy folytasd-e, te érzed hogy van e vele olyan jövő ami tetszik vagy nem.
2015. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az hogy nem akar beszélgetni, az sok férfinál fennálló probléma.

Az, hogy minden ügyben segítséget vár mástól, az ő kreativitásának a hiánya.

Az, hogy nem szexeltek sűrűn, az azért van, mert úgyis "megvárja a busz". Egyébként te is kezdeményezhetnél.

Az élet nem habostorta, ezért viszont nem ő a felelős.

2015. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
örülj neki, ha dönthetsz. Engem pl nem kell megkérdezni mit ennék, mert mindig megeszem amit kapok és ez így nagyon egyszerű. Nyilván sokmindenben meg én döntök egyedül és persze vannak közös döntések is.
2015. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!