Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok belé vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé vagy sem?

Figyelt kérdés
18 éves vok,már két éve van barátom,ö 26éves!nekem ö volt az elsö minden téren,kivéve a csokot!szeretem öt,de már nem ugy mint régen,azaz azt érzem h már nem szerelemböl!mintha hozzá szoktam volna h mindig együtt vagyunk!ha szakitanék vele nagyon hiányozna!nem tudom eldönteni h szerelmes vok e belé vagy sem!nektek volt már ilyen??azt érzem h még pasizni akarok!de eddig ezt nem éreztem csak mostanába!ráadásul tetszik egy pár pasi,még az ovodáskori barátja is(ezt megtudta és nagyon kibukott ettöl,hogy lehetek ilyen szemét)nem tudom mi van velem!szerintetek ez az érzés elfog mulni??nem akarom elvesziteni a barátomat!ö pont olyan bolond mit én és ugysem találnék magamnak ilyen pasit soha!létszi irjatok!
2008. aug. 23. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy nehézkes a dolog ha még te sem tudod hogy migazából mit akarsz....szerintem a legnagyobb gond hogy még nem élted ki magad.....ezen kéne változtatni!
2008. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szerelem egy olyan dolog, amitől boldogság hormon teremelődik, meg rózsaszín köd:) az ember úgy van beállítva, hogy 2-3 év és elmúlik a szerelem, ez teljesen normális dolog. akik ötven éve együtt vannak azok sem szerelmesek, csak szeretik egymást. teljesen normális hogy így érzel két év után. bár ettől függetlenül az előző válaszadóval egyet értek, meghát ő 26évesen már lehet hogy szeretne előrébb lépni (esküvő, gyerekek), de te még fiatal vagy hozzá.
2008. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem szereted akkor mond ki hogy vége! lehet hogy fájni fog 1 hónapig vagy tovább,de ha így marad,csak roszabb lesz! még "fiatal" vagy elötted az élet! lehet hogy mást megismersz akit életed végéig szeretni fogsz és boldog leszel!
2008. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én 15 éves vagyok, én tapasztalatból írok neked ha hiszed ha nem 1 évig voltam együtt egy most 21 éves fiúval, de már elötte 2 éve szerelmes voltam belé,azt hozzá teszem 2 hónapja szakitottam vele, ugyan ezt éreztem amit most te, fogalmam sem volt rolla hogy szerelem e vagy sem, úgy éreztem énis ,hogy csak megszokásból vagyok vele, és jó volt tudni ,hogy van valakim mikor egyedül vagyok emg minden ,de nem szerettem szerelemből,elkezdtem mások iránt érdeklődni,megcsaltam, de féltem vele szakitani, mert h akkor mi lesz, egyszer kértem tőle szünetet ,de nem bírtam nélküle 1 hétig utánna még együtt voltunk, de akkor is ugyan ez volt, hogy csak emgszokásból voltam vele, majd elé álltam és megmondtam neki mit érzek és ő megértett, az volt rá a válasza ,hogy " Fiatal vagy éld ki magad" ( a srác még a mai napig szeret, mondhatni zaklat,de elvégre is meg lehet érteni nem volt happyend)
2009. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!