Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátnőmnek 20....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Max. 4500 HUF !! (ennyire fussa most sajnos)

Lányok, ti minek örülnétek nagyon?

Fiúk, ti eddig mit vettetek?

1 éve vagyunk együtt.


2010. febr. 12. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

parfüm!

egy jó könyv!

passz, te tudod mire van szüksége mit szeret ,na azt

2010. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Három hete jártunk, amikor az enyémnek születésnapja volt... alig kellett gondolkoznom az ajándékon.

Hogy mit vettem? Természetesen valami személyeset annak, aki a világon a legközelebb áll hozzám. Ezért nem is fogom elmondani, mi az. Szégyen, ha Te nem tudod.


De ha ennyire nincs ötleted, kérdezd meg egy barátnőjét.

2010. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Három hét után a legközelebb állt hozzád? Elb*szott egy nyomorék lehetsz te, gondolom a csajod is olyan rút, mint te. Tapsoltatok egymásnak, mikor összejöttetek, mert mindketten belenyugodtatok egymásba, hogy jobb nem lesz, azt hurrá, összejött valami szar, de jó az nekem.


Ha nem akarod elmondani, hogy te mit vettél, akkor mi a f*sznak írsz? Nem erről szól a kérdés.

Elbírom képzelni, mennyire személyes lehetett. Sorolj már személyes dolgokat. Faszom párna, póló, bögre a képeitekkel. Nagyon eredeti, tényleg csak ezekre van szüksége.

Férfi vagyok, a praktikát keresem egy ajándékba. Nem valami személyes szart akarok neki venni, aminek oké, hogy örül, de ennyi.


Ajándék nélkül is tudja, hogy mennyire fontos nekem, nem kell hozzá személyes cucc. Mindenki jobban örül valami praktikus dolognak. Közelálló dolgokat művelünk mi eleget, nem kell azt tárgyiasítani.


Amúgy meg, miért lenne szégyen? Találkozott már valaki olyannal, hogy vett a barátnőjének valami érzelgős szart és nem örült neki? Kétlem. Senki sincs akkora paraszt. Mindennek örülne. Bármit vennék neki, örülne neki és rálehetne fogni, hogy személyes. Akkor most szégyen vagyok? Ha esetleg mellé nyúlok, mert barátnőm van akkora paraszt, hogy azt mondja ez neki nem tetszik és nem személyes, akkor most az szégyen? Nem mondhatod, hogy szégyen vagyok, csak mert nem akarok valami szokásos szart venni neki, te majom te. Ez egyszerűen nem így megy.


NE DOBÁLÓZZ KÖZHELLYEL! SEMMIRE SEM JÓK!

2010. febr. 12. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:

"Sorolj már személyes dolgokat. Faszom párna, póló, bögre a képeitekkel."


- Ha neked ez jelenti a személyes ajándékot, akkor nagyon sivár lehet a lelkivilágod. :) Én ennél kreatívabb vagyok. ;) A többire már nem is reagálok. Szerintem Te is már régen megbántad... ;) vagy legalábbis a Te korosztályodtól ez volna elvárható.


De egy dologra válaszolj. (de inkább magadban gondolkozz el rajta, mert úgysem érdekel a válaszod) Írtad:

- "nem akarok valami szokásos szart venni neki"


Ha mindez igaz, mi a fenének itt kérdezgetsz? Komolyan azt hiszed, hogy így kor és nem alapján majd bárki megálmodja neked az ideális ajándékot, és kapsz bármi ötletet banális dolgokon kívül? Ha tényleg ezt hiszed, akkor nem csak sivár vagy, hanem hülye is.

2010. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!