Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különlegesnek tartanak, mégsincs barátnőm. (? )

Figyelt kérdés
Nos, márciusban leszek 18 éves (igen, péntek 13. án :O) és eddig egy barátnőm volt. Sokszor gondolok arra hogyha találnék egy olyan lányt aki szeret és eltudunk lenni, mindent megadnék neki: kedveskednék, tisztelném, elvinném ide-oda. Nagyon sok ismerősöm mondja hogy meg fogom találni a megfelelő lányt, kedvesnek, megértőnek és jó srácnak tartanak az ismerőseim, mégsem találok barátnőt. Pedig nem is vagyok a mai "swag yolo" srác, de nem is vagyok eltévedt szerencsétlen. Csak egy átlagos srác, nagy megértő készséggel és kicsit szeretethiányosan. (szeretnek a szüleim, haverok is vannak, tudjátok hogy értem.) Kisvárosban lakok (lassan falu) nincsenek olyan helyek ahol lehet ismerkedni, az utcán csak öregek/felnőttek vannak. Szabolcs megyei vagyok, a legközelebbi városokban nem ismerek senkit, reménytelennek tartom azt, hogy felvonatozok és véletlenszerűen odamegyek egy lányhoz. Mit ajánlanátok? Az lenne a megmaradt esélyem? Suliban kevés az értelmes lány, a fele cigány a másik fele pedig nem mondható lánynak. A normális lányoknak meg van barátja. Ötleteket várok, akár privát üzeneteket is. Ha valaki trollkodni szeretne, tegye máshol, nem lessz több ember!

2015. febr. 12. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Másnak meg egy sem volt, na bummm. Majd lesz, csak ne keresd görcsösen.
2015. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Irj privit nekem legyszi

Lenne egy ket tanacsom meg kerdesem is

Segiteni szeretnek :)

18/L

2015. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A "különleges2 jelenthet "különlegesen rondá'-t" is.
2015. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!