Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe, akit nem kaphatok meg. Hogy felejtsem el ezt a férfit?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélgetek facebookon egy sráccal, aki nagyon tetszik, sőt szerelmes vagyok belé, bár ezt nem tudom biztosan állítani, mivel még nem találkoztunk. Egész nap csak rá tudok gondolni, ha vele beszélek bearanyozza az egész napomat. Órákat beszélünk át, nagyon jó társaság, abszolút meg tud érteni, ha épp jó kedve van. Ő messze él, szóval értelme sem lenne egy kapcsolatnak és barátnője is van. Valószínűleg nem hűséges hozzá és ezért én sem jönnék vele össze. A másik problémám az vele, hogy néha kioszt. Ha olyanja van, elég csúnyán a szememre hányja a rossz tulajdonságaimat és a hibáimat. Ennek ellenére mindig meg tudok neki bocsájtani, mert nagyon szeretem. Ez a kapcsolat számomra abszolút mérgező és le szeretném zárni, de fogalmam sincs, hogy hogyan. Mit tanácsoltok?
2015. febr. 12. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Én 25/L, ő 32/F
2015. febr. 12. 18:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha le akarnád zárni!

Nincs részmegoldás! Hiddel nekem!

Nem fogsz tudni új kapcsolatot kialakítani különben ugyanis!

Game over!

Delete! OFF!

2015. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélgess vele. Másképp nem tudod lezárni. Sajnos meg kell szakítani minden kapcsolatot, de utána jobb lesz hidd el. Főleg, hogy ez a dolog neked nem jó. Ismerős a szitu, én is hasonlóan voltam egy sráccal nem rég, majdnem egy évig cseverésztünk..Most már hónapok óta nem beszélünk, mert megkértem, hogy ne írjon többet és lassan már alig gondolok rá és másokra is tudok koncentrálni. Én ezt tanácsolom. :)
2015. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!