Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek már senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek már senkinek sem kapcsolatra? Miért nem akarnátok egy lánnyal kapsolatot kezdeni, milyen okból? 21L

Figyelt kérdés
Régebben tehát 15-19 évesen állandóan jöttek a fiúk és udvaroltak nekem,mindig volt barátom stb. Most pedig az elmúlt majd egy évben senkitől nem kapok ilyen jelet,pedig most rengeteg új embert megismertem. Nem értem,miért nem figyel fel rám senki? Milyen okai lehetnek? Vagy mi az amitől fiúk azt mondjátok nektek kizárt,hogy x csajjal összejöjjetek ,mert..?
2015. febr. 12. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled ha nem gond!! :)
2015. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ahha és kimondta,te Einstein ,hogy egy rakat pasi "megdugott"? Tudom,hogy nálad primitív barátom,ha már párkapcsoaltban vagy az automatikus "dugást" jelent,de tudod bennem van a mai napig tartás és attól,hogy volt több barátom is mindössze egy kapcsolatomban adta teljesen oda magam a többinél csóknál vagy egymás mellett alvásnál nem történt több.

Ja lehet ez is a baj velem,hogy köztudott tény rólam,hogy nem rakom ketté a lábam könnyedén.

Valaki írta,hogy ne változtassak magamon,vele pedig egyetértek én is így érzek,ha nem kellek így senkinek akkor ez van..jó nyilván,ha kiderülne,hogy van valami szörnyű tulajdonságom azon változtatnék,de amúgy tényleg felseleges eljátszanom miss tökélyt.

Amúgy sokat járok el barátokkal,mint írtam rengeteg új ismerősöm van,sokan kedvelnek, sok barátom is van.

Bár tegyük hozzá,hogy eddig nagyon nem akartam kapcsolatot ,de lehet azért nem,mert amúgy sem akar tőlem senki v nem tudom..

2015. febr. 12. 15:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Miss nem változok semmit, elnézésedet kérjük, ha tényleg Miss nem rakom szét mindenkinek a lábam nőci vagy. :)

amúgy többnyire a párkapcsolatban tényleg benne van a "dugás", ezzel semmi baj nincs sztem, csak ne abból álljon csak egy kapcsolat, vagy hívják szexkapcsolatnak csak.

Ezt a nem rakom szét a lábam egyből dolgot őrizd meg, ez pozitív.

Ha pedig lenne vmi szörnyű tulajdonságod, akkor azon válasz alapján sose derülne ki, mert ugye ne keressük a hibát magunkban, ezért jobb az, ha azért mégis magába néz mindenki, és kicsit elgondolkozik, h biztos lehetne ennél pozitívabb személy is, mert sztem mindenkiben van hiba, vkiben több is, pl. bennem is, de már rajta vagyok az ügyön. :)

2015. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!