Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A mostani lányok miért a náluk 5-6 évvel idősebb pasikkal járnak?

Figyelt kérdés
pl.: Az iskolában ahova járok van egy 13 éves kiscsaj. A pasija meg 19 éves! másik: Osztályomban a legjobb csaj is 16-17 évesekkel szokott járni! De miért? Miért jó ez nekik? És a fiúnak akikkel járnak? Mit kezdenek 19 évesen egy 13 évessel?
2010. febr. 10. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt 5 évvel idősebb pasim és nem jött be, kora ellenére gyekeresebb volt nálam (én akkor 16 voltam). mostani párom 1 évvel fiatalabb és a párjaim nagyrésze is max 1 évvel fiatalabb vagy 1 évvel idősebb volt nálam.

egyébként állítólag az idősebb pasik érettebbek (bár nem hiszem, hogy ez a 13-19 összeállításnál sok szerepet kapnak, max a szexnél, bár lehetnek kivételek). én eddig ezt nem tapasztaltam, az olyan idősebb fiúk akiket eddig jóval fiatalabb lánnyal láttam hihetetlenül gyerekesek és naívak voltak, vagy csapongani akartak.

2010. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem mindig bajom volt a korombeliekkel, nem igazán tudták kezelni néhány dolgomat, nem nagyon értettek. mostani kedvesem 21, én 16 vagyok. totálisan megértjük egymást és sem neki, sem nekem nem volt még ilyen harmonikus kapcsolatom. lekopogom, de remélem nagyon sokáig lesz ez még így. bár most még csak fél év. szóal sztem ezért. édesanyáméknál is egyébként 5 év a különbség, sőt ott picit még több is. úgy néz ki, mi ilyenek vagyunk.

nem kell ám általánosítani;)

16/L

2010. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jah, egyébként barátom nem túl gyerekes, nem is csapongó, és nem feküdtünk le 1 hónap után, szal nem is azért kellettem neki...:P ezt az előttem lévőnek szántam.

utolsó hozzászóló voltam.

2010. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

INKÁBB AZ A KÉRDÉS:

MIT AKAR EGY 19 ÉVES FASZI EGY 13 ÉVES GYEREKTŐL?


TALÁN NEM EGY PEDOFIL ELMEBETEG?

2010. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Minden ilyen lány ribanc,menőznek vele h idősebb a pasijuk.

Persze mindegyik azt mondja magáról hogy ő kivétel nem ilyen, de amint szakít egymás mása van. Ismerőseimnél is van erre példa..szánalmas

2010. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D szerintem is csak a szex miat van ez:/
2010. febr. 13. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!