Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik későn csókolóztak először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik későn csókolóztak először (20 év körül) azoknak nem hiányzik ez?

Figyelt kérdés
Én 20 éves koromban csókolóztam először, addig közöm nem volt fiúhoz. Ha jobban belegondolok akkor kicsit hiányzik az, hogy nekem a tinédzser éveimben nem voltak ilyen nagy tiniszerelmek, nincs mire így visszaemlékezni.
2015. febr. 3. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok :(
2015. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked fontos, vagy a társadalmi nyomásnak akarsz engedelmeskedni? Hm, szerintem tök mindegy, hogy huszonévesen pótolod ezt be, minthogy tizenévesen hulla részegen feküdj a 25. kapualjban, csak, hogy elmondhasd, élted a tiniszerelmek idejét. :P
2015. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez van, kár rágódni rajta csak magadat emészted vele.
2015. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak elhiszed, amit a média sugároz, hogy ez a dolgok természetes menetrendje. Pedig nincs természetes menetrend, mert két egyforma ember és élethelyzet sincs.
2015. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. és 4. hozzászólókkal egyetértek. Attól, hogy mostanában az a divat, hogy 16 évesen már az egész város nemi szerv alapján fölismer, nem jelenti azt, hogy egy későbbi első szerelem szégyellnivaló lenne. Nem beszélve arról, hogy így legalább nem a depresszióról szólt a tizenéves korod. :D
2015. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eléggé félreértitek a kérdést.

Nem a társadalmi elvárásról van itt szó. Nem is arról, hogy tizenévesen a fél várossal összekellett volna már feküdnöm. Szimplán arról, hogy teljesen más lehet kamaszként átélni az ilyen dolgokat mint fiatal felnőttként. Mert az igaz, hogy 20 évesen legalább kész voltam ezekre a dolgokra, semmi para nem volt bennem semmivel kapcsolatban se. De azért tizenévesen mégiscsak nagyobb izgalom és újdonság.

2015. febr. 3. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem pont ugyanakkora újdonság és ugyanannyira izgalmas 20 évesen is.
2015. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!