Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak most lesz a szülinapja. Szerintetek az alábbiak jó ajándékok?

Figyelt kérdés
Már 2 éve vagyunk együtt és mivel nincs sok pénzem (1500 ft körül) egy Axe dezodorra, egy Milka csokira és egy képkeretre gondoltam amibe beleteszem a legjobban sikerül közös képünket. Még régebben mondta, hogy parfümöt szeretne de egy jobb illatú már jóval többe kerül mint 1500 forint. Szerintetek ennek is örülne? Esetleg valakinek van jobb ötlete?
2010. febr. 8. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem tökéletes, én örülnék neki. és tény, egy jobb nemkamu parfüm 10 körül kezdődik.

a helyedbe valami szexi fehérneműs vadmacskás keretek közt adnám neki :)

2010. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez TÖKÉLETES!!Hidd el örülni fog neki!!

:)

2010. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pénzel megvett dolgok nem olyanok sztem.én a képnek örülnék,és inkább azt mondanám,hogy költsd magadra azt a kevés pénzedet ami van.pont leszarnám a lovét.
2010. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a képkeret a képetekkel jó ötlet bár a csokit átgondolnám. Nincs valami olyan hobbija amihez éppen kellene valami? Kösd össze a kellemeset a hasznossal. De ha más ötleted nincs akkor ennek is örülni fog, mert látja, hogy gondolsz rá :)
2010. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Az a baj hogy nincs semmi olyan hobbija amihez szüksége lenne valamire. Kérdeztem tőle is hogy mit szeretne de azt mondta hogy nem kell neki semmi mert meg van mindene. Azért gondotlam ezekre az ajándékokra, mert több mint a semmi meg aztán a kép az megmaradna neki. Az Axe dezodor meg azért lenne jó mert nyáron volt neki az a csokis amit reklámoztak a tvbe és nagyon jó illata volt:D
2010. febr. 9. 00:25
 6/6 anonim ***** válasza:
áááá a csokis axe párom is azt használja... Hát vadító tény és való :D Viszont akkor ezek tökéletesek a szándékot és a törődést látja és ez a szerelmeseknek msokat jelent :)
2010. febr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!