Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerhetnem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetnem vissza a parom bizalmat?

Figyelt kérdés
Egy eve es egy honapja jarunk. A kapcsolatunk elejen nem tudtam hogy hol a fejem, a csaladommal is sok gondom volt es az iskolaban is es a parommal is eleg sokat vitaztunk es ez sajnos oda vezetett (nem is tudom mert talan csak a szeretethiany miatt) megcsaltam. Ugyertve csaltam meg hogy talalkozgattam vele es parszor smaroltunk de legtobbet csak a vallan sirdogaltam es o pedig vigasztalt. Ez miatt a parom azt mondta hogy valasztjak koztuk es hat persze hogy ot valasztottam mert szeretem nagyon! De ahogy tellik az ido azota egyre tobbet hozza fel ezt nekem es en ezen annyira elszomorodok hogy minimum fel orat sirok mert hogy ilyet tette.. Es mostmar egyre tobbet is veszekszunk sajnos es nem tudom hogy hozhatnam ezt rendbe hogy ha nem is bizik bennem annyira de legalabb valamennyire bizzon bennem. Helyre hozhatom ezt meg? Vagy nem? Mit tegyek? Nagyon szeretem ot es nem akarom elvesziteni.

#Onbizalomvisszaszerzes
2015. jan. 27. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem is megcsalt baratnom, es nagy nehezen adtam neki egy ujabb eselyt, amit ugy nez ki, hogy ki is hasznal. De nagyon sok ido kellett mire megint tenylegesen ugy ereztem, hogy szeretem. 5-6 honap biztos kellett, es a kulcs a sok beszelgetes volt, illetve a valtozatossak, kiprobaltunk uj dolgokat.

Allitolag ezert is csalt meg, mert nem mondta el mi bantja es ez felgyulemlett benne, plusz eleg monoton lett a kapcsolatunk. Ezert is jatszott ekkora szerepet a komunikacio meg a valtozatossag.

2015. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sírni kell meg picsogni, meg mentegetőzni hogy "jaaaaj sok gondom volt" hanem nem kellett volna büdös ri...cnak lenni. Ezt benézted. Ha a párodnak lett volna esze úgy vág ki mint macskát sz..ni
2015. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A barátom engem is megcsalt az első félévben. Most lassan 4 éve vagyunk együtt,de bizalom kb sehol. Nagyon sok veszekedést szül az egész. Elbasztad,hagyd a faszba :) Nem lesz már az igazi.
2015. jan. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha többé nem fog benned bízni!Párom ugyanezt csinálta,amit te.

Tudod az ember ha megismer valakit,100százalék bizalmat ad neki,és ha ezt valaki eljátsza,soha többé nem jön vissza.Lehozhatod a csillagokat,akkor sem fog már hinni neked!

Csak a veszekedések lesznek!

2015. jan. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem is lepontozni kell ha nem tetszik az igazság. Aki a másikat megcsalja az egy gerinctelen patkány. Tetszik, nem tetszik, ez van.
2015. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ejnye bejnye. Ha a barátod olyan lenne mint én, akkor még örülne is ennek. :) Engem a volt barátnőm megcsalt... de ő mondjuk domináns volt. :D Így imádtam ezt az egészet.
2015. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egyszerű a válasz: SEHOGY. Akárhogy is töröd rajta a fejedet, az csak még több szenvedést szül. Soha a büdös életben nem fog benned igazán megbízni. A legjobb amit elérhetsz nála, hogy úgy tesz mintha megbízna benned. Ez a leges legjobb eset.
2015. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!