Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózok vannak még?

Figyelt kérdés

Barátom 18, én 16. Többször is lefeküdtünk már egymással,eddig misszionáriusba és lovaglóba csináltuk. Kérdésem az lenne, hogy milyen pózt tudtok ajánlani? :) ami kezdőknek is jó, meg amúgy sem vagyunk még olyan gyakorlottak:) a kutyát nem szeretném, elég szőrös az ánuszom, persze tudja a barátom, csak én nem szeretem "mutogatni"

Köszi az értelmes tanácsokat



2015. jan. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Farkas póz?

Pulykázás

Filterezés

Tejostor

Pókemberezés

esetleg még a Mérges sárkány

2015. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"elég szőrös az ánuszom" egeszsegedre :DDD egyebkenk 69? falank fiataloknak valo :))
2015. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl amikor hanyatt fekszel ő meg oda térdel a lábaid közé és felemeli vagy széteszi a lábad ( am nézz bele felnőtfilmekből lehet meríteni ötleteket)
2015. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan 100 van még.


[link]

2015. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!