Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját kezüleg szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját kezüleg szeretnék ajándékot gyártani a barátomnak Valentin napra, de nincs ötletem. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem olyan rágóta vagyunk együtt, 2 hónapja úgyhogy mivel sok kép még nincs rólunk a fényképes meglepik annyira nem jöhetnek szóba...:S
2010. febr. 7. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

gobelinezz neki vmi szívecskés mintát.

[link]

ezegy teknős, tudom, csak azért küldöm h lásd h hogyan is néz ki egy gobelines kép.

2010. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tél van... köss egy sálat...
2010. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
süss valamit amit könnyen tudsz szívvé formálni... (a sálas vagyok, csak ez egy újabb ötlet)
2010. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a sütire szavazok, mivel ez a tervem neki. Vagy ha vannak közös kedvenc számaitok, abból egy cd-t.
2010. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

uvegfestek. hobbi boltban kapsz. a kontur ugy 300FT, a szines festekek 500 korul. kb 2000FT-bol mar tudsz valami szepet es szemelyeset kesziteni (es egy uveg festek sokaig eleg, utana is keszithetsz erdekes figurakat)


rajzold le egy lapra hogy mit szeretnel, igy van esely korrigalni ha vmit elrontasz. tedd be egy atlatszo foliaba, igy az asztalt sem maszatolod ossze, lehet koltoztetni es tarolni amig megszarad (18-24 ora) es kovetheted a megrajzolt mintat. eloszor huzd meg a konturt es nem nem csak a korvonalat hanem mindenhol ahol 2 szin kerul egymas melle (ha ugyes vagy kontur nelkul sem folyik ossze a 2 szin de igy biztosabb es szebb is) es utana toltsd ki a szinnel. egyszeru. miutan megszaradt lehuzod a foliarol mint egy matricat es magatol ragad uvegre (ott legszebb mert atsut rajta a feny) de lehet fara vagy barmire tenni.

2010. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is süti, ezek a gobelines ötletek szerintem nem valami nyerőek...A pasik nem esnek annyira hasra az ilyenektől mint a nők.
2010. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell ajándék,hívd el hozzátok de elöbb kérdezd meg mi a kedvenc csokija (ne mogyis legyen, imádkozz!!) és olvassz be vagy 3-4 táblányit amikor ott van nálatok és kend a testedre, és jelenj meg így elötte otthon, sztem ez egy jó ajándék:D:D
2010. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hany eves vagy es mihez ertel ?
2010. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Végülis a szívalakú süti mellett döntöttem. Remélem örül majd neki
2010. febr. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!