Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 8 napja nem találkoztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 8 napja nem találkoztunk és nem hiányzik annyira mint régebben, illetve mint máskor mitől van ez?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kapcsolatom és a bnőmmel 8 napja nem találkoztunk és mostanába keveset is beszélünk amiről leginkább én tehetek mert túl elfoglalt vagyok és ha nincs is dolgom nem igazán akarok besézlni vele de szeretem!!nem tudom ő hogy érzi de ha nem szeretne akkor is félne elmondani mit tegyek??
2008. aug. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hát pedig beszélni kell vele hogy tud mi a helyzet. minél többet beszéltek annál jobban be fogod tájolni magad a kapcsolat szintjét tekintve. biztos hogy szereted te azt a lányt?
2008. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen biztos.de ő féltékeny az ő legjobb bnőjére pedig nekem abszolut nem jön be és ezt tudtára is adtam.
2008. aug. 19. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
nem igazan ertem hogy ha szereted es jol erzed magad vele miert nem akarsz vele beszelni?? nekem is volt olyan hogy sok dolgom volt es 1szeruen kiment a fejembol, 1 idore nem foglalkoztatott annyira de utana ez mindig helyreallt. xtem gondolgkodj el h biztos szereted? legy oszinte maagdhoz! vagy esetleg van vmi ami nem tetszik rajta/benne? felsz h veszekedes lesz 1-1 temabol es inkabb kikerulod? biztos van vmi oka hogy nincs kedved beszelni vele. na meg...van a mondas hogy "szem nem latja,sziv feledi" ha 1re kevesebbet talalkoztok, 1re kevesbe igenylitek majd 1mas tarsasagat.....nem lesz jo vege.
2008. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen aqzért van,mert már nem kell neked,vagy te nem kellesz neki,nyilvánvaló,hogy teljesen el vagy foglalva a napi rutinjaiddal,nincs érkezésed,még levegőt venni sem,most nyilván kicsit rákoncentráltál a munkádra,vagy a salyát dolgaidra,ha többet lesztek együtt,megint jó lesz majd,van úgy,hogy aláng kicsit alább hagy,csak egy kis olaj kell neki,és megint perzselni fog.Próbáld ki,haí nem jön be,csak akkor üljetek le komolyabban beszélgetni,persze akkor sem kell feltétlen szakításra gondolni,csak meg megbeszélitek,hogy hogy lenne jó
2008. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!