Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem nyitja ki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitja ki teljesen a száját és dugja át a nyelvét a bnöm is?

Figyelt kérdés
Én nem értem mi lehet a baja...
2008. aug. 19. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baja, nem lehet, hogy egyszerűen nem tud csókolózni? Magyarázd el neki, hogy kell:)
2008. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

elöszőr is tud meg hogy akarja-e?

ha nem akarja csak te erőlteted be, akkor ott a gond.

ha ez a szitu, akkor kérdezd meg tőle, csak ne ilyen paraszt módon ahogy ide írtad.

kérdezd meg hányszor csókolozott, nyugtasd meg hogy nincs gond ha az első csókja, csak tudni szeretnéd hogy hol a probléma(már ha van) és ha ez a gond, akkor örömmel tanítod meg neki a csók fortélyait.

2008. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanez volt az egyik volt barátommal...mindig csak erőlködtem bedugni egy picit a nyelvem és nagyon nehezen ment..vagy megszokja és utánozni fog vagy pedig mond el neki...én egy hónapot jártam az illetővel nem voltunk párhuzamosak egymással..úgy minden olyan langyi volt...a mostani barátom se smárolt jól az elején de azután annyira jól megy már minden h fellegekben vagyok ha átölel és megcsókol...tanítsd meg sok sikert:)
2008. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de akarja ö is! nem én erőltetem rá
2008. aug. 19. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Vezesd rá a jó smárolásra. Nincs baja csak nem tud smárolni
2008. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az egyik barátnőmmel voltam így... az istenért sem akarta használni a nyelvét... ráadásul egyfolytában rágózott... Nem is tudom mit szerettem benne. :)
2008. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
37%
Van olyan is, akinek rövidebb a nyelve és nem tudja átdugni a nyelvét teljesen.
2008. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy csak fél ha megteszi akkor rosszul fogja csinálni és igy nkbb nem meri. nekem egy srác mesélte hogy a csajnak ebben ilyen elvárásai voltak, hogy szereti ha egy srác jl smárol ha nem neki nem is kell, és a srác nem merte igazán vele smárolni nehogy ne kelljen neki.
2008. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem lehet h te pedig tulsagosan atdugod a nyelved? lehet h nem szereti ha a "mandulait csokolgatod".... csokold meg maskepp is es kerdezd meg h hogy szereti jobban.

vagy ha tenyleg nem tud meg jol csokolozni,tanitgasd. de ne 1bol tedd at az egesz nyelved, hanem szep fokozatosan. bele fog jonni ;)

2008. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!