Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nagyon nagyon nagyon nagyon szeretek már közel két éve, egy osztályba járunk. Ő nem hiszem hogy tudja, de lehet. Neki van egy bájvigyorgós barátnője, közel egy éve. Nekem tavaly nyáron jósoltak is és az nagyon jókat mond. Én úgy érzem, sőt, TUDOM, hogy Ő az igazi, ha ő nem ,akkor más nekem nem kell. Állandóan rá gondolok, ha rám néz, nekem minden bajom van (jó értelembe), ha pedig mosolyog, nekem végem...Nagyon nagyon nagyon szeretem, ez elmondhatatlan, legszívesebben megölelném és nem engedném el soha...Kérlek, adajtok tanácsokat, vagy írjátok le a véleményeteket a dologról, mert én már nem tudom, mit csináljak. Egyébként ő 17 én még csak 16 vagyunk.
2008. aug. 19. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos fiatalon ez sokszor megesik velünk. De amíg van barátnője addig nem tehetsz semmit. Egyébként ha megpróbálnád elfelejteni és nyitott lennél más emberek felé, akkor esélyt adnál másoknak is, később abból is lehet szerelem.Sok sikert!
2008. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van baratnoje nm tehetsz semmit ameddig vele jar es ot szereti addig nm de ha szakit vele vagy valami 1bol ragadd meg az alkalmat alj melle segits neki ereztesd vele h szereted es vegul 1utt lehettek;)
2008. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!