Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti örülnétek ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti örülnétek ennek a szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég jöttem össze egy sráccal, aki most lesz 19 éves.A szülinapjára nem ajándékot veszek neki, mert azt mondja, mindene meg van, amire vágyott.Ezért azt találtam ki, hogy találkozok vele, elmegyünk dvd-t venni, amit ő választ ki és én fizetem, veszünk rágcsát meg ilyeneket és feljövünk hozzánk filmezni.Ha meg tetszett neki a film, akkor persze neki is adom. :D Ebben csak az a baj, hogy azt mondta, hogy még nem igazán szeretne feljönni, mert picit korainak tartja...Persze nem mondtam el neki, hogy mit tervezek.Megpróbálom rávenni, de azon kívül jó ötletnek tartjátok?Szerintetek örülni fog neki?Ti örülnétek, ha ezzel "lepne meg" a párotok?:)
2010. febr. 4. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én annak örülnék, bevallom, ha mondjuk te lennél a barátnőm, hogy például lehugyálhassam az arcod. Tudom-tudom, durva, de izgi.
2010. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előttem szóló( félreértés ne essék, az első válaszoló) egy bunkó paraszt.


Egyébként, ha tényleg szeret, akkor egy csomag rágónak is örülne, szerintem :) Bár 19 évesen csodálkozom, hogy korainak tartja a dolgot.. Mindenesetre az ötlet jó!

2010. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért bunkó. Ha egy aranyos kiscsaj ott szenved, ahogy a hugyom csapódik az arcának az olyan fini.
2010. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én ha férfi lennék ezt amit írtál butaságnak tartom,bocs de ennek nem örülnék. :P
2010. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első, és 3. hozzászóló 1 és ugyanaz a személy.
2010. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van. Meglepő?
2010. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, gyerekes..
2010. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó ötlet, nekem bejönne, de szerintem nem mindenkinek jön be.
2010. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csoda,h fél..asziszi h felhívod egy kis pásztorórára..Manapság a dvdzés=szex a köbön!szal dvd-zést töröld..akkor már inkább moziba hívd el...vagy fizes neki pár kör piát.
2010. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!