Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem jól magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem jól magam a barátommal?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk valahova a barátommal, vásárolni,kajálni vagy moziba, mindig unatkozom, pedig szeretem ez biztos,de egyszerűen olyan dolgok kötik le ezeken a helyeken, amik engem nem.A diszkót utálja, a kerti partykat szereti én pedig fordítva.Még ha étterembe megyünk, ott se tudok vele úgy beszélgetni, mint pl itthon, nem tudom miért.Nem nagyon van közös érdeklődésünk.Mitől van ez?Hogyan lehet ezen változtatni? 22 évesek vagyunk.
2008. aug. 18. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
És mióta vagytok együtt?
2008. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt
2008. aug. 18. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Wow, lehet lepontozni de ez egy ev utan a "lassu halal" elso jele.
2008. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"pedig szeretem" szereted vagy csak jó hogy van barátod? ha lassan múlik az idő vele, az olyan mint a fogorvosnál, nem kívánatos és fájni is fog. "Nem nagyon van közös érdeklődésünk" ez nem lenne fontos ha el lennétek egymás társaságában. változtatni akarsz akkor keres új férfit az életedbe. megváltoztani embert,emberi gondolkodást csak akkor fogsz, ha elmész pszihologusnak, akkor talán van esélyed. ha 1éve vagytok együtt akkor mit köt össze, ha nem tudsz vele beszélgetni? hogy maradtatok együtt 1évig, ennyire türitek a kapcsolatotokat? nem lehet hogy a fiú részéről is kényelmes dolog hogy vagy neki?
2008. aug. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem!Miért kell lepontozni!Pedig csak megkérdeztem mióta vannak együt!Mert nem midegy hogy 1 hónapja vagy 10 éve!Na mindegy!!!
2008. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Hű hát szerintem egy kapcsolatba az is kell, hogy nagyjából hasonlóak legyenek az "alanyok" egymáshoz. Úgy látom nálatok ez nem igaz. Semmi olyan hobbitok nincs ami egyezne? Mindketten mást szerettek? Ha nincs ilyen hobbi vagy tevékenység amit mindketten szeretnétek akkor már eleve halott a kapcsolat. Ha van 1 pár akkor azt javaslom amikor együtt vagytok csináljátok azt. Ha mind2-en szerettek kirándulni akkor menjetek el sok helyre együtt. Ha mind2en szerettem PC-n játszani akkor csináljátok azt. Esetleg néha-néha egy kis hancúr...

De ha semmi közös pont akkor halott a kapcsolat!

cukorfalat

2008. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond, csak még nem ismertétek ki igazán egymást! :)
2008. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold végig mégegyszer, hogy szereted-e? A kötődés egész más, mint a szerelem. Nem lehet, hogy melléd egy olyan fiú hiányzik, akivel őrülten lehet pörögni a diszkóban, neki pedig egy olyan lány, akivel bárhol, bármikor lehet beszélgetni, vagy csak csendben lenni. Ha valakit szeretek, már az boldogság, ha csak ülünk valahol és nem szólunk egy szót sem, de összetartozunk.

Nem lehet, hogy nem vagy elég érett még a barátodhoz?

2008. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!