Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom korlátoz mi tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom korlátoz mi tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom nem engedi, hogy fent legyek egyik közösségi oldalon, olyan furi ez mindenkinek, meg persze nekem is, pedig én csak régi ismerősöket keresnék.Akárki kérdezi én csak hebegek, hogy mi az oka. Mondjuk ő sincs rajta.Szerinte ebből csak félreértés lenne.Mi a véleményetek?Ennyire nagy dolog ez?
2008. aug. 18. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszi lehet hogy új pasit akarsz felszedni ott vagy téged próbálnak meg felszedni és félt TÉGED!

am a kort is tudni kéne :)

2008. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok ő 27.
2008. aug. 18. 22:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért.
2008. aug. 18. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha most így korlátáoz, akkor későbbmi lesz? lne ilyen kis apróságban. Mert ez az.

Én elmondanám neki, hogy szeretnék regisztrálni a régi bartok miatt, és fogok is. Ha nem tetszik, fel is út, le is út.

Bocs, de így gondolom.

2008. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
ooooooooo...komolyan neked annyira fontos? egyszer en is lemondtam egy ilyen oldalrol...amugy meg mi jelent tobbet az az oldal vagy a baratod?...szerintem tudod a valaszt...
2008. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát elég gáz ha már ilyen dolgokat se enged meg. szerintem hagyd ott, vagy mond meg neki hogy le legyen féltékeny. vagy kérdezd meg tőle miért kicsi az önbizalma és magyarázd el hogy nem az ő háziállata vagy. bocs a nyers fogalmazásért.
2008. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt pasim is ilyen rögeszmés volt. Én 20 voltam akkor, ő meg 26. Szerinte az iwiw-en csak kurvák vannak, akik ott reklámozzák magukat. Ő sem volt fent, és amúgy is rengeteg dologról negatív véleménye volt, anélkül, hogy bármit is tudott volna az adott dologról. Hát egy idő után nagyon elegem lett belőle, amikor már beleszólt abba, hogy hogyan sminkelem magam, meg csak vele mehettem el ruhát venni, hogy nehogy valami olyat vegyek, ami neki nem tetszik. Meg azt is megszabta, hogy mikor találkozhatok a barátaimmal, meg igazából egy idő utána már a szavaimat sem válogathattam meg kedvem szerint, mert már abba is belekötött. Ne hagyd magad. Az ilyen pasinak egy kutya kell, azt kell idomítani, nem a barátnőt.
2008. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!