Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztost a bizonytalanért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztost a bizonytalanért? éljek a mának, vagy tervezgessem tovább a jövőt? Megbántsam azt aki annyira szeret engem?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel fél éve együtt vagyok,megteszem értem mindent,nagyon szeret, nem akar elveszíteni.Olyan pasi akivel eltudnám képzelni a jövőmet, és hogy ő legyen a gyerekeim apja.DE 2 hónapja felbukkant egy flört jellegű dolog.teljesen belehabarodtam,egy éjszaka kavartunk is, egy hétre rá eljött a diplomaosztómra,egy órisái rózsa csokorral... azt veszem észre hogy folyamatosan rá gondolok,mindig mindenről eszembe jut...mit tegyek? :(
2010. febr. 4. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ciki.... már bocsi. Bolondítod a srácot majd kavargatsz a háta mögött - aljas dolog gratula. Hagyd el a srácot neszenvedjen miattad a jövőben... 22F
2010. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
valóban nem volt szép dolog, de abban az időben ellaposodott a kapcsolat, tudom hogy nem ez a megoldás, de annyira belegabalyodtam a másik srácba...a páromat meg nem akartam megbántani hogy elmondjam :(
2010. febr. 4. 11:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán érdekelne a barátod akivel féléve vagy együtt nem lenne most ez a helyzet. Ezt Te is tudod. Akkor csak ő érdekelne és más nem. Neked kell dönteni. Inkább hagyd el a mostani barátod, mert előbb-utóbb kiderül ez az egy éjszakás kis flört és akkor ő fog otthagyni.
2010. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szegény,hogy tudod vele ezt csinálni!? Gondolj bele...fordított esetben!Ha te szeretnéd ennyire,és téged bas*na így át....!Gondolkozz már!Hagyd el akkor,ha már így megtetszett a másik!Ez a kapcsolat már soha nem lesz olyan,mint rég!Ne bántsd meg szegény fiút!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2010. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát el kéne döntened, melyik srác kell, ne hülyítsd egyszerre mindkettőt mert végén te jársz legrosszabbul.


Én átérzem a helyzeted, velem is ugyanez van most, nehéz dolog választani, az biztos..!

El kell dönteni, kit szeretsz, ha a barátodat már nem szereted, akkor hagyd ott, ha szereted akkor ne találkozz a másik pasival többet, ennyi.


Amugy még én sem tudom, nálam mi lesz, de sztem minél elöbb mássz ki ebből a helyzetből mert minél tovább huzod, annál rosszabb lesz.. :S

2010. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te ostoba nem birom megérteni mi van veletek ijenkor! Hát nem tudsz NEM-et mondani ennyire gyenge jellem vagy ? Feküdj már bele a hóba és fürödj meg mert rádférne egy valami ami helyre tesz! Van egy pasi akivel el tudod magad képzelni de közben jött egy másik akinek viszklet a töke és a drága kisasszony meg bedől a fus trükköknek.. :@ nézz a szemébe és mondd neki Takarodj előlem! Valaki aki szeret téged azt nem szabad megbántani semmijen hülye flört miatt amugy sem illik flörtölni ha van párod egyenes uton haladsz a felé hogy sose legyél boldog ha igy fojtatod! Te ostoba!!!
2010. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, de olyan nehééééz :(
2010. febr. 4. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
mert gyenge vagy te ostoba használd az eszed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen valóban érzelmi téren nagyon gyenge vagyok,eddig mindig az eszemre hallgatam... de most... nem tudom.. majd látjuk mi lesz,igyekszem ugy megoldani hogy senkit ne bántsak meg, még magamat sem..
2010. febr. 4. 11:53
 10/11 anonim ***** válasza:

En nem itellek el...nagyon megertelek.En is hasonlo helyzetben vagyok...es kb ugyan ott allok ahol te,en sem tudom meg,hogy hova tovabb.

Nehezz helyzet!

2010. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!