Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és nincs pasim. Ugyan több fiú már akart többet a barátságnál, csak én nem akartam tőlük semmit, mert eléggé éretlenek voltak. Hol lehet találni egy normális 21-24 év körüli pasit, aki kedves, okos és vicces? Ilyen diszkók már eleve kilőve, ugyanis oda általában csak bunkók járnak (tisztelet a kivételnek).
2010. febr. 3. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Laktanyákban, szabadcsapatoknál, NS koncerteken, Rudolf Hess emlékmeneten
2010. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A diskókban sem olyan sok ám a valódi bunkó... Bár az is igaz, hogy az extrovertáltak között több az ilyen. S gyakrabban szólitanak le, erőszakosabbak mint a 'normálisak' ...
2010. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rudolf Hess emlékmenet :) Ez nagyon nagy volt :)
2010. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te gyerek vagy és felnőttekkel akarsz kapcsolatot. Hogy a lányok érettebbek az csak egy urban legend. Én 19 éves vagyok és eddig csak idősebb barátnőm volt. Őket tudtam komolyan venni.


Egy normális 21-24 éves férfi, korban hozzá illőt keres egy 17 évest meg maximum megdug.

2010. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sok férfit ismerek, akinek jóval fiatalabb a barátnője, és ők mégsem csak a "dugásért" vannak oda. Én meg éppen azokra nem nézek jó szemmel, akiknek a barátnőjük az idősebb. Én még olyan régimódi vagyok, de gyerek már semmiképp.
2010. febr. 3. 17:47
 16/17 anonim ***** válasza:

Arról beszéltem amikor azt mondtam, hogy gyerek vagy, hogy a szüleidnél élsz és nem te tartod el magad. Egy normális 24 éves, nem ilyen csajt keres.


Aki nálam volt idősebb, az is max két évvel. Nem baj ha kölcsönösen beleszerettek egymásba egy ilyen férfival, de sztem kifejezetten őket keresni hülyeség. Nem éri meg.

2010. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
wow-ban olyan pasit kreálsz amilyet akarsz úh az télleg jó ötlet :D
2010. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!