Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyitett? 3 hónapja találkozg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyitett? 3 hónapja találkozgatok egy lánnyal elején ugy találkoztunk mint egy barát de.

Figyelt kérdés
de.. komolyabb lett belőle volt csók,ujjazás,stb.. és mondtam a lánynak hogy ezek után nem tudok úgy ránézni mint egy "barátra" utána 2 alkalommal volt megint csók msn-n irta nekem hogy mit csinálna velem ilyenek ma meg nem volt se csók semmi mondta hogy neki ez nem megy mert milessz ha ő nemtudja mikor talál egy fiut akit igazán szeret,meghogy nem akar engem megbántani. Kihasznált?
2010. febr. 2. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

ki :/

lépj tovább.

2010. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges, vagy csak beijedt! :)
2010. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt mondja ő se tudja igazából mit akar..de én meg őrlődök:S de mi lehet az amitől fél? Köszi a válaszokat:)
2010. febr. 2. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
ill.mitől ijedt volna be?:S
2010. febr. 2. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy próbált belédszeretni, de nem ment neki; ne haragudj rá, amíg nem beszéltétek meg rendesen. Itt arra van szükség, hogy leüljetek, és beszéljetek. Majd írd meg, hogy mi lett!!
2010. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom lehetséges...probáltuk már többször megbeszélni azt mondja attolfél hogy jön valaki mer ő nem tudja megáálni hogy ne pasizgasson és én ezt nem érdemlem meg...szeretni meg szerintem szeret mert ma beszéltük hogy nem találkozunk többet és sirt és akit nem szeretünk azért nem sirunk...én nemsirtam de jobban szeretem bárkinél és bárminél.De nekem ez igy ahogy ő akarja nem müködik...
2010. febr. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!