Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "barátnőmmel" komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "barátnőmmel" komolyan akarok elbeszélgetni, komoly dolgokról, érzelmekről, vagy a kapcsolatról, akkor vagy bebunkózik, vagy nem hajlandó. Miért?

Figyelt kérdés
Vannak gondjaink, vannak dolgok, amik neki nem tetszenek, jó, változtattam rajta, de ő nem képes megváltozni. Ha csak úgy hülyülgetünk, elvagyunk, akkor nincs gond... De... Néha orbitális nagy baromságokat csinál, ami miatt néha veszekszünk, néha lenyelem, de előbb-utóbb kitörök, és verbálbunyó lesz a vége, amit nem tudunk megoldani, mert ha lehiggadtunk, én megpróbálom beszélni vele, de nem hajlandó. Megjegyzem, én 20 vagyok, Ő 15.
2010. febr. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
talán azért nem tud veled komoly dolgokról beszélgetni, mert ő még egy GYEREK
2010. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért idézöjelbe a 'barátnöd'?
2010. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok, Ő 15. ENNYI!!!! Nem az 5 ev a sok, hanem az, hogy o meg szinte gyerek, mondhat itt akarki akarmit, te meg fiatal felnott. Tul fiatal, nem csodalom, hogy nem tud komolyan hozzaallni a dolgokhoz. 25/L
2010. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert én nem érzem olyan igazi barátnőmnek, pont ezek miatt is...
2010. febr. 2. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
te tényleg ennyire hülye vagy???? az Isten vágja szét azt a hülye fejedet 15 éves és nem érted miért nem komoly áááááá
2010. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez egyértelmű...túl fiatal...nem lehet komolyan venni, nem tud felfogni, átlátni gondokat,helyzeteket...te azért már jóval tapasztaltabb,értelmesebb vagy.

Ha meg már te is azt mondod ,hogy csak hülyülni lehet vele,és csak akkor jó... keress egy érettebb,komolyabb nőt...aki téged is komolyan tud venni, és nem csak hisztizni,meg nyávogni tud.

2010. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tipikusan abban a korban vagytok, mikor van köztetek egy generációs szakadék...azért nem értitek meg egymást, ő még gyerek, te meg felnőtt vagy ... az 5 év korkülönbség alapjáraton nem sok és nem is okoz nagy gondot, de ez csak azután lép érvénybe, ha a lányka már közelít a felnőtt korhoz (minimum 16-17 évesen)... szerintem várd ki, ha türelmes vagy, vagy addig szakíthattok is, és majd komoly fejjel később újrakezdhetitek
2010. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez az...még fiatal és éretlen a lány.szerintem simán add a tudtára,hogyha nem változtat te szakítasz.

egy szintén 15 éves lány.

2010. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem izgat annyira, hogy nem olyan komoly. De.. Hogy ne lehessen SEMMIT sem megbeszélni vele, az már komoly...
2010. febr. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!