Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag srácnak csak gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag srácnak csak gazdag barátnő jöhet szóba?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire gazdag, de jólszituált az biztos. Nemtudom hogy alsó-középosztály beli létemre próbálkozzak -e nála? Nem beképzelt, de látszik rajta. Nem az a Ed Hardy-t hordó, hanem Armani öltöny, gucci cipő. L/22
2010. febr. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem próbálkozz nála nyugodtan!! Lehet hogy Őt nem érdekli az anyagi helyzeted!!

Sok sikert!! Drukkolok!!:D

2010. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő nem büszke rá, ezért jár pl BKV-val, és csak a téli időkbe az Audival, és ha azzal jön akor is hazaviszi a környéken lakókat, hogy ne kelljen a buszara várniuk.
2010. febr. 2. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Akkor Ő a rendesebb gazdagok közé tartozik!! Ha Ő is érdeklődik felőled akkor vágj bele!!

2010. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehez tema, ha ot nem is, a csaladjat attol meg lehet zavarna, es most johetnek a hos szivuek, hogy az meg kit erdekel, de igen is szamit. Felenk van egy mondas, penz penzzel hazasodik, sajnos szerintem igaz. Azert egy probat meger, csak ne erezd szarul magad, ha az o palotajuk utan, te felviszed a panelba bemutatni a szuleidnek.
2010. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem a szülei gazdagok, hanem ő. És a szülei meghaltak autóbalesetben, most a nővérével lakik Pilis valahol.

28éves

2010. febr. 2. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemlényeg a pénz. Próbáld meg megismerni a mögötte lévő embert. Módosabbak között is akad még rendes :)

Ismerek ilyen párt és angyon jól megvannak :)

2010. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret egy fiú egy lányt, akkor nem.
2010. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak lehangolni, de ez süket duma hogy "a pénz nem számít". Persze, nem a pénz számít hanem az, hogy huszon valahány évig teljesen msáhogy volt nevelve mint te. Más körülmények, más tapasztalatok.

És a sok romantikus rizsa ellenére ezek nem olyan dolgok amiket csak úgy át lehet hidalni. Tudod, a szerelmes filmeket is csak addig vetítik amíg összejönnek, a hétköznapjaikat már nem....

2010. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!