Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit változtatni kéne, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit változtatni kéne, de MIN? Képtelenség?

Figyelt kérdés

az eddigi kapcsolataim alapján azt kell mondanom, h az akkori partneremmel "szeretkezés" után, szinte rögtön az első percbe le lehetett szűrni a másik félről h csak az aktust akarta. ha több hónap után, ha csak 2 hónap után ugyan az a vélemény jött elő bennem.

utánna szinte mintha minden gyengédséget, vagy kötődést elvágtak volna. egyszerűen semmi.

szégyenteljes életemben egyszerűen lehetetlenség h ilyen embereket fogja ki..


2010. febr. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem te unod meg őket
2010. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is gyakran élem ezt át.. manapság ilyenek az emberek. Ami zavar, hogy a lányok is, nem azok a klasszikus "lányos" viselkedésűek.. :S


19F

2010. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

dehogy unom meg őket! egyik pertneremet sem.


voszont az, h semmilyen kötődés nem láttam bennük felém nézve, az elkeserített.


és még elvárásuk is volt a nőknek, h utánna mutassam a bájvigyoros felem...

2010. febr. 1. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
mindneki csak a sexet akarja..:S ami elég rossz... csak dugják meg és a gyengédség már nem is fontos...borzalom :/ .../L
2010. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!