Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Az a szitu,hogy a barátomnak túl nagy a szíve..és sokszor az van,hogy ha én szeretnék valamit,ami szerinte megbántana másokat (bár eddig nem volt olyan kérésem szerintem),és ezért nem teszi meg..De ha valaki más kér valamit,amit meg kéne csinálnia rögtön megcsinálja!!

Én mondtam neki,hogy könnyen kihasználhatják..

De amúgy ha ő kér valamit rögtön megcsinálonm,mert szeretem..

Valaki segítsen mért van ezz??

Előre is köszi a válaszolóknak!

(K)


2008. aug. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mondd el neki konkrétan, hogy mit gondolsz, és hogy tegyen meg érted is mindent, hogyha nem, akkor sértődj meg kicsit, és az talán jót fog tenni neki, és el fog rajta gondolkodni, hogy mi is a szitu. én is voltam így régebben, hogy mindenkinek megtettem mindent elsőre, de a hozzám közelebb álló embereknek meg nem (szüleim, b.nőm stb.).és sokszor megszívtam, meg sokat veszekedtünk, de aztán rájöttem, hogy mit csináltam rosszul, és mostmár erre külön figyelek. próbáld neki elmondani szépen türelmesen, hogy ezt gondolod

hajrá:)

2008. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a biztatást!!
2008. aug. 16. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeret téged eléggé, különben úgy táncolna ahogy te fütyülsz.

Morena

2008. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2008. aug. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!