Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én nem vágyom tökéletes összhangra a másik emberkével, akivel összejönnék?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek ilyen álmaim, hogy tökéletes legyen az összhang a "párommal", hogy mindig mindenről el tudjunk beszélni, sőt, bevallom, szeretem magamnak megtartani a gondolataim, persze, beszélgessünk, igen, az fontos, de ne dumáljunk folyton, mert az lényegtelen.
2010. jan. 31. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összhang nem a beszélgetést és a problémamegoldást jelenti... nem olvasol túl sok gyk.-t?
2010. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bevallom, elkúrtam kérdésem, mint Teréz néni a túrósbatyut tavaly szilveszterkor a cefre kortyolgatása miatt. Szóval, a beszélgetés részre koncentráljunk most.
2010. jan. 31. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az én előző kérdésem válthatta ki:D Igazából egyetértek veled, mert én is szeretem magamban tartani a dolgaimat, viszont ez eddig még senkinek sem tetszett túlzottan, mert úgy érzik nem bízom meg bennünk stb. És ez azért valahol érthető is szerintem.
2010. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, lehetséges. Na látod, én is ilyen vagyok. De én így szeretem. Senkit sem engedek magamhoz, sőt, a barátnőim sokan nem is ismertek igazán, én nagyon ritkán teregetem ki a lapjaim.
2010. febr. 1. 00:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Te bajod csak nehogy egyedül maradj.

Én is szeretek hallgatni meg egyedül lenni lány létemre, de ez nem akadályoz a kapcsolataimban. Ha nem mondod el mi a baj, vagy hogy mit gondolsz akkor abból elég nagy galiba lehet. Én egy hülyeség miatt nem rontanám el a kapcsolatom (amit egyszerűen el lehetne rendezni ha mondanál két szót).

Én amúgy sem értem miért titkolóznak egyesek. Attól hogy magadhoz engedsz valakit még nem fog megölni... Én mindig mindent elmondok a barátaimnak, mégsem csapott be sose egyik sem! Sőt egy ember sem. Mert az hogy teljesen őszinte vagyok, nem azt jelenti hogy elvesztem az agyam és az éberségem! Ja és egy fontos dolog, úgy élek hogy ne kelljen titkolnom semmit, tehát nem teszek olyan dolgokat amikből aztán baj lehet ha valaki megtudja. Ez egyszerű.

Szóval nem értem a logikádat de te tudod. Csak lehet hogy magadnak csinálod a bajt, mert pl nem bízol valakiben, és akkor az illető egy idő után megelégel mert ő mindent megtett érted, cserbenhagy, megutál, és akkor a te teóriád nyer bizonyítást pedig az egészet te csináltad magadnak. Na mindegy, másmilyenek vagyunk...

2010. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ajjajajj. Itt valamit félreértettél. Nem erről van szó, ha problémák adódnak, akkor én vagyok az első, aki meg akarja oldani.
2010. febr. 1. 00:50
 7/9 anonim ***** válasza:
És hogy oldod meg ha nem engedsz magadhoz közel senkit? :D Mondom te tudod, de ez nem olyan jó stratégia.
2010. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Közel engedek, de vannak olyan zsilippel lezárt területek magamban, amihez eddig senkit, sosem engedtem közel.
2010. febr. 1. 01:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi rokonlelkek vagyunk azt hiszem! De ez nem jó dolog szerintem.
2010. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!