Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más csajt fűzögetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más csajt fűzögetett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megnéztem a barátom egyik elmentett msn beszélgetését, amiben azt írta egy lánynak,akit nem is ismer,csak úgy írt neki, hogy nincs senkije, meg fűzögette, hogy milyen jól néz ki meg merre lakik stb.Nagyon rosszul esett mikor ezt megláttam, összevesztem vele és hazajöttem.Próbált hazudozni, hogy mentse magát,de ettől még jobban bepipultam.Azóta kibékültünk, de nem tudom jól döntöttem e.1 éve vagyunk együtt, de ezek után megrendült a bizalmam.Mitévő legyek?
2008. aug. 16. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Megkérdezted tőle, hogy miért csinálta ezt?

Szerintem nem akart ő semmi komolyat a másik lánytól, csak élvezte a helyzetet, hogy ismerkedhet egy ismeretlen lánnyal.

2008. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már béke van akkor mindegy. ott kellet volna hagynod. vagy meg kellet volna tudnod hogy miért tette?/mit akart attől a nőtől. de ha hazudozott akkor az fog is. nagyon pofátlan dolog hogy lebukás után még tovább probál tagadni. az ilyen előbb utóbb ujra "nem tud majd" semmiről szituba kerül, és ha akkor nem lesz bizonyitékod akkor is simán lehazud neked valami béna dumát és azt már nem tudod ellenőrizni/majd ott fog vádaskodni hogy nem bizol benne/meg hogy féltékeny "picsa"(bocs érte,de ideges lettem) vagy. szerintem a legfontosabb tisztázni vele hogy mit is akar, de ha már 1 tény enyire tagadott akkor honnan tudod hogy igazat mond. inkább mondta volna azt amikor rákérdeztél hogy igen tényleg flörtölt 1 lánnyal, de bánja stb.../nem vlmi hazugságot.
2008. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott, ugyanúgy jártam, ugyanennyi idő után, és nem bántam meg. Nagyon szerettem a srácot, de nálunk távkapcs volt és az alány közelebb volt(egy városba vele). Ő is fűzőgette, meg így szeretlek úgy szeretlek és amikor megláttam először hittem,neki utána féltékenykedtem és úgy jártam mint ahogy írt az utolsó válaszoló. Ne hagyd magad ;) Szerintem hagyd ottt, ha te is úgy tartod jónak :)
2008. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy a barátod csak kihasználta a helyzetet "tesztelte" hogy tud e még csajozni.Előjött belőle a vadászösztön és szórakozott egy kicsit...Biztos neked is jólesik ha megnéznek az utcán vagy valaki leszólít vagy bókolnak neked,hát valószínű hogy a barátod is csak ezért szórakozott ezzel.Ha viszont komolyan gondolta a dolgot és tényleg szerette volna meghódítani a csajt akkor baj van,és így nem is igazán bízhatsz benne mert kitudja mit csinál a gépén vagy akárhol a hátad mögött!Te olvastad a beszélgetést neked kell látnod belőle hogy a pasidnak komoly szándékai voltak e vagy csak flörtölt egy kicsit...Figylej oda rá egy darabig és ellenőrizd az msnjét hátha megint rosszalkodik vagy azóta is fűzögeti a csajt!Ha azok után is csinálja hogy látta milyen rosszul esett neked akkor szerintem add ki az útját,szórakozzon mással!
2008. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!