Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha a húgomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha a húgomat (17) a barátja (19) teljesen irányítása alatt tartja?

Figyelt kérdés
Ez legfőképp abban mutatkozik meg,hogy nem hordhat amit akar,nem mehet oda ahova akar!!! Rávette arra h kipróbálja a fűves cikit csak mert a srác szerint az olyan trendi!! És a családja ellen uszítja,már velem sem áll szóba (pedig én a tesója vagyok) mert h a srác szerint én rossz hatással vagyok rá!! És a legjobb hogy családi összejövetelekre sem engedi el mert szerinte ciki a családdal ennyire jóba lenni h 1-2 havonta nagyszülökkel egy ebéd,bestélgetés!!Sztem ez beteges,de a húgom mért nem veszi észre hogy úgy ugrál ahogy a fiúja fütyül??? És féltem ha végül szakítani akarna a fiú kárt tenne benne mert elég agresszív!!! Kérlek segítsetek!!
2008. aug. 16. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal kezdeném hogy leültetem és megbeszélem vele ezt... ötlet lenne még az is hogy beszélj a barátjával de ahogy leirtad egy idióta fasznak tünik nekem szóval azzal szerintem semmit sem érnél él.
2008. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ember a matekon múlik minden...te mekkora vagy? Ha oda tudod tenni magad akkor tedd oda keményen. Ha ilyen a gyerek akkor nincs "bocs, elnézést". Odamész és az arcába mondod mi a szitu. Ha nem érti meg akkor meg leütöd és megfenyegeted hogy ne zaklassa a hugodat. A hugod persze utálni fog 1-2 hétig de aztán ő fogja megköszönni..
2008. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mekkora féreg az a pasi jééézus. Én beszélnék a sráccal, a hugi nem tehet róla ő csak szerelmes. De ááá... ez mekkora tahó. :S

Sztem szervezz programokat a huginak de a barátja nélkül. :D És várd ki belemegy e és hogy mi lesz. Sok sikert. ;)

2008. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt ahol lakom, van egy ilyen párocska, szerintem így a kor nagyjából stimmel, talán a fiú idősebb. Bnőm ismeri a lányt és hát mesélt érdekes dolgokat.. Lassan 3 éve vannak együtt, a lány meg nem tud/mer vele szakítani mert a srác már veri, belekeveri minden lófaszba, meg minden.. Ha ennyire agresszív a húgod barátja akkor minél előbb lépj. Ott a pont a második válaszolónál. Ha te nem is vagy nagy, akkor biztos van egy két haverod aki viszont igen. Nem kell megverni, elég egy picit beijeszteni, de előtte mindenképpen próbáld megbeszélni vele.
2008. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szeretheti a hugod ha ezekután is még vele van vagy az is lehet h fél szakitani vele.ez naon durva!!hülye az a srác.elkéne beszélgetni vele 1 kicsit és a hugoddal sem ártana elbeszélgetni legalább hogy megtudd hogy egyáltalán szereti-e?mindenképp az a legjobb megoldás hogy otthagyja a srácot csak előbb a hugod is rákell jöjjön arra hogy milyen is valójában...
2008. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A srácot lerántanám a földre, hogy ne legyen esélye verekedni elkerülve ezzel a nem kívánatos árulkodó nyomokat és elmagyaráznám neki, hogy a húgom tabu és ha továbbra is vele lesz, akkor megnézheti magát. Persze hugod és családod előtt be kell mutatni egy színjátékot, hogy te eltipliztél pár napra pl horgászni a haverokkal lehetőleg jó messze.


Üdv.:

Figyelő

2008. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak van némi probléma....hogy olyan szinten erőszakos hogy én már szólni se szívesen szólok hozzá!!! Tegnap is nagy veszekedés volt miatta meg anyuék is már tökre kivannak..de húgom tök hülye...ezerszer jobbat kaphatna,de neki ez a hülye kell!!! Meg fél sztem ő is h baja lesz ha ellenkezik,de beszélni vele nem nagyon tudok mert nem akar mert a srác megtiltotta neki,h velem beszélgessen!pfff szóval ilyen kúsza a helyzet
2008. aug. 16. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Odamész, leütöd, befenyíted, eltakarítod. Köze nincs annak a fasznak se a hugodhoz, legfőképpen nem a családodhoz.
2008. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!