Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez? Ezt azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Ezt azért csinálja mert azt nézi, hogy itt az a lúzer csaj aki bepróbálkozott, vagy azért mert tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy fiú 2 éve visszautasított,nem tetszettem neki,meg fiatal is voltam.

Most egy suliba járunk,és ha meglát akkor nézni szokott engem.

Nem vagyok ronda,teljesen átlagos külsőm van,barátnőim azt mondják hogy szép vagyok.


2010. jan. 31. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de a barátnök mindig azt mondják egymásra, hogy szépek (és én tapasztalatom szerint, valami furcsa álszentség miatt, mindig a ... hmm... legkevésbé szépre mondják h a legszebb, aki meg jól néz ki az meg mondja h ö kövér stb..)

Na ezt egy nagy zárójelben, mert nem ismerlek ^^

Am attól hogy néz még nem biztos hogy akar valamit, esetleg ha "érzed" hogy nézz, próbálj szemezgetni vele, hátha fellobban valami.

2010. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem merek vele szemezgetni,mert már egyszer visszautasított,és ha meg félre értem azt hogy néz,akkor megint beégek előtte.
2010. jan. 31. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
most ahogy ezt így leírtad nem lehet megállapítnai...a kettő kötül vmelyik,de h melyik azt innen mi nemtudhatjuk
2010. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor inkább hagyd,ha teszel neki tán csak nem olyan besz@ri h nem jelzi feléd
2010. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért köszi a választ...

Csak azért kérdeztem ,mert nekem még mindig nagyon tetszik,és jó lenne ha azért nézne mert tetszem neki.

2010. jan. 31. 10:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy pont azt akarja jelezni avval hogy néz,csak én nem tudom eldönteni.
2010. jan. 31. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mersz szemezni vele?

Nem értelek. Ha ö tényleg mindig néz amikor csak meglát, nézzed te is, ebben még nincs semmi amitöl beéghetnél, meg amugyse.

2010. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!