Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne szurjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne szurjam el ezt a kapcsolatomat is úgy mint az előzőt?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatomnak azért lett vége mert féltékenykedős voltam ,tul ragaszkodó és már az unalom is bejött a képbe.!most szeretek valakit akivel nem szeetném ugyanezeket elkövetni..de nem megy:(
2008. aug. 15. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű, ne légy féltékeny, túl ragaszkodó és unalmas.

Ezen az égvilágon senki nem tud segíteni. Max fejmosásért fordulhatsz bárkihez, hogy térj magadhoz, ne légy ökör...

2008. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Turelem kell, bizalom es beszelgetes...ezeket csupa nagybetukkel. ha feltekeny vagy azt beszeld meg a lannyal h ne akadjon ki, mert az nagyon idegesito tud lenni, ha feltekenykednek...de gondolom erre rajottel. En tapasztalatbol beszelek. olyan feltekeny baratom van, h szerintem meg egy ilyent keresni kell...DE sok sok beszelgetes aran megtanult "csendben maradni"...es ha mardossa is belulrol a vad, akkor is csak finoman celozgat.

Ha mar nagyon nem birod akkor se akadj ki, hanem szepen magyarazd el, h mennyire fontos neked, es h soha nem akarod elvesziteni. Ja es elore elnezest kersz az sem art:P

:)

sok sikert UDV

2008. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magad visszafogni,még ha nehéznek is tünik.Tudod mik voltak a hibák,akkor azon tudsz is változtatni,ha nagyon akarsz.A féltékenykedés,főleg ha még alaptalan is,nagyon idegesítő tud lenni.Bízzál meg a másikban ez a legfontosabb.Beszéljétek meg a dolgokat,hogy ne mindig bocsánatkérés legyen a vége a viselkedésednek.
2008. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb ugyíngy jártam és ugyanígy rontottam el az előző kapcsolatomat. A mostanit bár biztos nem fogom emiatt.

A féltékenykedést magadban kell feloldanod. Egyrészt ha okkak vagy az az mondjuk már régen rossz, de remélhetőleg nem ez a helyzet. Valószínűleg kevés az önbizalmad. Próbáld végiggondolni, hogy mit tennél ha elvesztenéd a párodat, és hogyan tudnád azt lekezelni. Ha el tudod fogadni hogy legrosszabb esetben ez is megtörténhet, akkor már talán nem görcsölsz rajta hogymeg is történik és talán kevésbé féltékeny leszel. ÉS akkor remélhetőleg nem történik meg. Unalom ellen meg találjatok ki valami jó programokat magatoknak, utazzatok e valahova, belföld is teljesen jó cska olyan helyre ahol még nem voltatok-.

2008. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát hagyd ott még mielőtt bele bonyolodnál és menjél templomba és tegyél fogadalmat hogy többé nem hálsz nővel/férfivel.
2008. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!