Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell állandóan megsértőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állandóan megsértődniük minden apró dolgon és jelenetet rendezniük a nőknek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Ezt hívják picsának. Szegény haverom is kifogott egy ilyen csajt és járnak már pár hónapja. Az első héten szakítottak (haverom küldte el a picsába a nőt) mert olyanokon besértődött, hogy egy éccaka nem hívta fel pontban időben. Haver se szereti csak azért jár vele mert legalább nyomhat..de az ilyen nők max szexre jók, párkapcsolatra telljesen alkalmatlanok.
2008. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet!Pl előfordulhat az is hogy ami egy férfi számára apróság és felesleges az egy nő szemében igen is nagy dolog,problémát jelent.És úgy érzik a férfit nem érdekli ez a gond ezért adnak neki nagyobb hangot.

Van ak ipedig azért csinálja mert szereti az utána következő vígasztalást,kiengesztelést és szeretné éreztetni hogy márpedig neki van igaza!

De van aki egyszerűen csak hisztis és elviselhetetlen:))

2008. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sztem a nők csak imádnak veszekedni és a pasijuk fejéhez vágni a hibáikat.
2008. aug. 15. 19:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind ilyen!:))
2008. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
csak a 99%uk:D
2008. aug. 15. 19:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom min kapta fel a vizet a barátnőd, de van olyan is amikor tényleg a nőnek egy hatalmas dolgot jelent valami és az nem történik meg ( nyaral a barátom és csak 5nap múlva hív fel..) stb és ezért. Vannak jelentéktelen dolgok pl ha 5perccel később hívod és már jelent van az,meg már hisztis p*csa :)
2008. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
jaj szegény pasik most sajnálni kellene titeket??Igaz h vannak olyan nők akik ilyenek...aláírom...de sok csaj nem ok nélkül ilyen hanem mert oka van rá...pl a pasi elfeledkezik róla mert inkább sörözik haverokkal és jaj szivem egy sorozatos boccsal elintézem...vagy esetleg a haverok előtt menőbbnek akar tűnni és ilyenkor ciki 1 bnő..vagy esetleg majd kiesik a szeme mikor meglát egy ribancot picsaszoknyába aztán még a csaj a hülye h kérdőre vonja....szal ti sem vagytok ártatlanok tisztelet a kivételeknek
2008. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát csajok közt is vannak rémesek+ fiúk közt is. aláirom, h van rossz fiú, de vannak rossz lányok is.

nekem ugyanilyen exem volt, a csajszi ugyanis előttem szemezett valakivel és mikor én kérdeztem meg, h miért, akko letagadta és én voltam a hibás, olyan jelentet rendezett...

én ezt fordítva csináltam meg, én néztem egy csajt, ő meg rögtön nekem állt...

2008. aug. 15. 20:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már vitázzatok h ki milyen!A pasik nem tudnának nők nélkül élni,a nők meg pasik nélkül élni!És az igaz h ami a nőnek nagy probléma az a pasiknak apróság:S Ez így van meg aztán az is igaz h a lányok hisztisek!Ez van ezt kell szeretni!Fogjatok ki olyat aki nem ilyen azt kész!!!ENNYI!!!!A pasik az utcán mindig megfordulnak egy csinos csajszi után a bnője ilyenkor nem csoda ha kicsit felkapja a vizet!Teljesen természetes tulajdonság mind a 2 nemnél!Mindkét nembem vannak nagy hibák!Fogadjátok el,ilyen az élet!:P Szarügy!!!!
2008. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az első pár hónapban mikor szerelmes vagy és nem látsz a rózsaszín ködtől akkor nincsenek ilyen észrevételek,vagy ha vannak akkor meg elfogadod!Én nagyon sértődékeny vok de nem vok picsa, és van barátom akivel már másfél éve vok együtt,nem sok idő de nekem életem 2. kapcsolata és sztem ebben a korban soknak számít!Ne nézzétek le egyik nemet sem!
2008. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!