Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki arra h féleves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki arra h félevesek leszunk?

Figyelt kérdés
A barátommal fél eve h eggyut leszunk...valami szépet akarnek neki venni...nemhiszem h olyan pluss macik bejonnek neki:D o szereti PC-jatekokat eleg sokat jaccik szal olyan kis guru:D de megis valmi tippeket adhatnatok...elore is koszonom...jah en 15vagyok a baratom 14:D
2008. aug. 14. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Végülis lehet neki venni minden fiús dolgot PC- játékot meg stb. De mivel ez évforduló és rólatok szól, nem hiszem hogy ezek a megfelelő ajándékok. Ezeket tartogasd karácsonyra meg névnapra :) Szerintem mivel elég fiatalok vaygytok nem mondom hogy masnit köss a nyakadba :D SZóval: Ha van a lakhelyeden egy kis park, akár egy romantikus pikniket csinálhatnál neki. Segíthetne egyik barátnőd, előtte megterítenétek, ilyenek, aztán míg Te elmész a barátodért barátnőd vigyázna a kajára (hangyák, kutyák stb:D) Bekötött szemmel odavinnéd... De ha még nem nagyon romantikáztok akkor pedig szerintem valamit gravíroztass neki, az is személyesebb ilyenkor mint egy PC-játék!!

Kiváncsi leszek mit választasz majd :)

2008. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát az a gáz h nincs kozelbe olyan jo kis park:( az a gravírozás tenyleg nemmrosz otlet ..de megis mire graviroztassak??:D

amugy koszi:D

2008. aug. 14. 17:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

gravírozni manapság mindenre lehet :D


PL: toll, névjegytartó (bár még nem főnök az uraság nem sok névjegykártyája lehet :) ), kulcstartó, ha olyan "menő" srác akár egy bicskára is lehet már. Végülis még egy ideig suliba jártok szóval a tollban az a jó ha ír a tollal biztosan Rád fog gondolni.


Meg lehet már üvegnbe gravírozni is, akár egy közös képeteket is.


Egyébént ha nincs park, süss neki valami egyszerű sütit...tudod a fiúkat a hasuknál is meglehet fogni :D

2008. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kivál=o tippek nagyon nagyon koszonom:D azthiszem kulcstarto vagy toll lessz a vége:D +++még a suti:D az nagyon jo lesz :Dkoszii:D de azee meg irhattok:Dehhe
2008. aug. 14. 17:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Esteleg csinálhatnál neki egy közös fényképekből álló albumot. Vagy nyakláncot medállal. (Abba is lehet már gravírozni)


Egyébkét pénz és ötlet kérdése már csak...

2008. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azért a masni a nyakadba nem volt rossz 5let ha ő is akar téged, ha meg már nem vagytok szüzek akkor nem is gáz, ha meg szűz vagy akkor nagy ajándék:) am a garvírozás jó 5let, a süti mégjobb, de esetleg csinálhatsz kis pikniket a nappaliban, vagy a szobádban, esetleg az ágyadon is mert ugyanolyan jó mint a természetben csak nincsenek tahó parkőrök,hangyák,kutyák és potyaleső ünneprontó csövesek:D
2008. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom válaszokat:D még szuzek vagyunk perszehogy:D nah de mitis gravíroztassak bele??mondjuk a nevét es az en nevemet vagy h szeretlek vagy mit?:D
2008. aug. 14. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek biztos jó lesz :)
2008. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy szép kék hamutálat gravíroztattam az első közös ünneplésünkre, ami a névnapja volt. Akörül voltunk majdnem 1 hónaposak.

Persze akkor még a szeretlek-et nem mertem beleíratni, mert hát na... :)

Ehelyett a közepébe írattam a dátumot amikor összejöttünk, az oldalára a nevét és a becenevét. :)

2008. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszi:D barátom nem cigizik:Des ez igy a jo:Dhehe:D amugy nagyon drága a gravirozas???:S ugygondolom olyan 4000-5000ftig meglehet uszni???
2008. aug. 15. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!