Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác akivel már több mint egy éve ismerjük egymást. Egyszer régen már összejöttünk amikor itt tanult ahol én élek.

Figyelt kérdés
Kb 3 hónap múlva haza kellett mennie mert befejezte a sulit. Ő akarta folytatni a dolgot, de én nem mondtam rá semmit (nem akartam távkapcsolatot).A nyár végére kiderült hogy kibékült az ex barátnőjével (aki egy 3. városban él) mert azt hitte hogy én csak szórakozok és nem fogok belemenni a távkapcsolatba. Szakítottunk, aztán 4 hónapra rá megint elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy szeret stb-érzem is hogy szeret. Már 9 hónapja csak beszélgetünk, mert egyikünk sem olyan bátor hogy felrúgja a kapcsolatát.Ő mindig azt mondja, hogy rajtam múlik az egész-ha csak egyszer meglátogatnám, akkor gondolkodás nélkül szakítani a barátnőjével. Én viszont nem akarom addig meglátogatni amíg nem szakított. Időközben nekem is lett barátom (ő persze ezt nem tudja), mert besokalltam ettől a helyzettől-vele nem történt még semmi. Az az igazság hogy érzem hogy Mr. Távkapcsolat lenne az igazi és érzem hogy szeret (már egyszer találkoztunk azóta, amikor meglátogatott-nem történt semmi szex). Még egy évig biztosan nem tudnék vele egy városban élni. Mit tegyek? Pasik véleményét is várom.
2008. aug. 14. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki amit érzel! Nem kell félre beszélni meg gondolkodni! Mindig őszintének kell lenni. Ha meg tényleg forr közetetek a levegő nincs akadály! Ő akar téged, te akarod őt!
2008. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pasi vagyok, bár ez nem tudom, mennyire számit.

1. amig érzel valamit Mr Távkapcs iránt, addig semmiképpen ne kezdj bele mással semmibe. Nem tisztességes dolog egyik sráccal sem.

2. Mr Távkapcs is tegyen ugyanigy.

3. Döntsétek el, hogy akarjátok-e vállalni a távkapcsolattal járó nehézségeket, megéri-e ez nektek. Ha igen, akkor jöjjetek össze. Ha nem, akkor pedig hagyjátok békében egymást, ne is beszéljetek, különben sose heveritek ki egymást.

2008. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!