Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ciki ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki ha a lány magasabb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Nem olyan sok centivel magasabb a lány, mint a fiú. Szerintetek ciki?
2014. nov. 10. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te annak érzed akkor az, ha nem akkor meg nem. Mások véleménye alapján nem érdemes alakítanod a saját ízlésedet.
2014. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neem, sok ilyen párt látni manapság.
2014. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár centi az nem sok.
2014. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan pasim, aki egymagas volt velem, szóval magassarkúban alacsonyabb volt nálam. De nem zavart, mert férfias volt. De volt olyan, aki magasabb volt, mégsem éreztem magam nőnek mellette. Jelenlegi párom jóval magasabb, többek között ezt is szeretem benne, h ha hozzá bújok, biztonságot ad. Szóval, az érzéseid döntik el, ciki vagy sem. Ha annak érzed, ott alapjában gebasz van.
2014. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom fél fejjel alacsonyabb nálam. És?!
2014. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mindössze van akit ez zavar, és van akit nem. Ennyi. Engem pl zavart volna, ezért nem kezdtem soha alacsonyabb pasival.
2014. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!