Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, ő az első, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, ő az első, nem tudom, h mondjam el apámnak. Nem értené meg, az őskoban él :S Félek, h eltilt tőle. Mit csináljak? :S Oltásokat nemkérek. :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A titkolózás soha nem vezet jóra, ezt tapasztalatból mondom.

Én is izgultam az első barátomnál, hogy mit fognak majd otthon szólni, de nem volt gond. Apukádnak is meg kell értenie, hogy már nem vagy annyira kislány. Ha pedig nagyon reménytelen mutasd be nekik a srácot. Ha megismerik rá fognak jönni, hogy nem is olyan rossz dolog ez.

2010. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én szerintem mond el mindenképp apudnak.Persze anyudnak mond el elsőnek ha tudod mert ő valószinüleg jobban érti az érzéseid.A helyedben összehívnám őket ,hogy megmondjam van egy srác aki nagyon tetszik neked.Valószínűleg apud kiakad mert FÉLT utána anyud le fogja nyugtatni aztán jön egy durván mind a hámotoknak kínos beszélgetés.

Hidd el csak féltenek nem akarnak rosszat.

2010. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
mondtam, oltásokat nem kérek.. pf. nem olyan kis tizenéves pi csa vagyok, aki mindenkivel össefekszik. -.-
2010. jan. 26. 18:50
 14/20 A kérdező kommentje:
az a baj, h ayukám nem él velünk.. ez mindegy.. és apámmal nagyon rossz a viszonyunk :S
2010. jan. 26. 18:51
 15/20 anonim válasza:
Értem:S Hát akkor így már nehezebb...Akkor csak azt tudom mondani, mivel még viszonylag kevés ideje vagytok együtt a barátoddal, várj még egy kicsit a beszélgetéssel, előbb ismerd meg jobban a srácot, és ha úgy gondolod hogy komolyabbra fordultak a dolgok, akkor érdemes elmondani apudnak.:)
2010. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Majd jól megdug Téged, Babám. A kis szűz puncid a vért fogja köpni. Sajnálom. Huszonévest kellett volna választanod. Ő igazán értékelt volna.
2010. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Te mekkora nyo morék vagy.. Semmit nem tudsz a helyzetről de ugatsz (Y) omg! nyo morék emberek -.-"
2010. jan. 26. 19:14
 18/20 anonim ***** válasza:
Wá-háháháhá. Nyo morék. Ez valami félcigány beszéd?
2010. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Minek kell valakinek 14 évesen párkapcsolat??? Ha faterod leszedi a fejed, hát jogos. Én is ezt tenném a lányommal, ha benyögi, hogy jár valakivel(14 évesen), mert mindez csak annyit jelent egy apa szemébe, hogy kurogatni fogják a kislányt. Várj még vele, és ne pont egy 18 évest válassz.
2010. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia, tényleg nagynak számít ez a korkülönbség, 14 évesen, főleg egy apa számára, lehet sokkoló.

Ne feledd, ha nem vagytok jóban, akkor is az ő 'kicsi (!) lánya' vagy.

Szerintem, még várj egy kicsit, esetleg annyit említs meg neki, hogy megismerkedtél egy fiúval, rendes meg minden, jó fej... de nem kell mindent rázúdítani egyszerre.

De azt vedd figyelembe, hogyha ezt nem mondod el, és mástól megtudja stb., akkor később kevésbé fog megbízni benned.

Te döntsd el, de, ha neked fontos, akkor mond el neki és mond meg neki, hogy bízzon benned.

2010. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!