Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit reagálnátok rá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit reagálnátok rá, ha az unokatesótok ennyire jóba lenne a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Minden magamról feltöltött képemhez szinte mindig az unokatesója az első kommentelő, ami rendszeresen valami olyan, hogy "eszméletlen jól nézel ki", "lenyűgöző vagy" stb..

Engem konkrétan nem zavar, mert kb az egyetlen ember aki bókol nekem, és nem nyomul ezeken kívül. Teljesen jól el tudunk beszélgetni is, és sokszor sokkal jobban megért, és figyelmesebb, mint a barátom. Ezeket néha el is mesélem a barátomnak, meg neten látja is, miket ír az unokatesója, de egyszerűen olyan, mintha semmi nem történt volna. alapból kegyetlenül tud féltékenykedni mindenre ami él és mozog, de ebben a helyzetben még csak nem is viccelődik úgy, ahogy szokott, hogy pl "milyen pár lennétek már.. " meg ilyesmi.

Egyszerűen semmi reakciót nem vált ki belőle ez.

Még akkor sem, amikor ő nem segített nekem valamiben, amire megkértem, és inkább az unokatesójától kértem, akkor, hogy segítsen. Ő segített is.

De volt már hasonló eset nyáron egy haverjával is, hogy segítőkészebb és kedvesebb volt velem, mint a barátom, és amikor ezt közöltem vele, akkor sem volt semmi reakció.


Miért ennyire közömbös az ilyen dolgok iránt? Eddig nem volt ilyen..

L20 3,5 éve vagyunk együtt.


2014. nov. 1. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
pl mire féltékeny?vagy volt féltékeny?
2014. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden férfire aki kedves volt velem, vagy a közelemben volt.
2014. nov. 3. 20:23
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Hogy érzed, szeret téged a barátod?

Na és az unokatesója?

2014. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!