Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy sok gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok gyönyörű, csinos lány egy hozzá nem illő fiuval jár?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen párt látok hogy szép lány kézenfogva megy egy olyan pasival aki elhizott igénytelen, vagy 2 fejjel kisebb mint a csaj, vagy egyszerüen csúnya. És látni hogy jol érzi magát a csaj az ilyen külsejü pasikkal. Egyszerüen nem értem ezt...
2014. okt. 15. 20:45
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
77%
Nem a szépség dönti el hogy kibe leszünk szerelmesek, hanem a szerelem dönti el hogy kit tartunk szépnek. :) Erről ez a véleményem...
2014. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
NO COMMENT.
2014. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

erre csak a saját példám tudom felhozni:

csinos lánynak tartom magam, mindig sok fiú udvarol. Ennek ellenére az exem nálam alacsonyabb volt, a mostani barátom pedig nagyobb darab. (mondjuk igénytelent és csúnyát egyikre se mondanék). Emellett van két srác, akik már évek óta "fel akarnak szedni" és külsőre hibátlanok. Velük viszont egyszer sem éreztem jól magam, nem tudtak megnevettetni, nem tudtak zavarba hozni a bókjaikkal...

2014. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jó nyilván a vastag pénztárca sokat számit. Most tényleg lehet h ilyen gyökérnek tünök és irigy kutyának, csak szeretek gondolkodni az élet dolgain, és ez a része érdekel...
2014. okt. 15. 20:54
 15/21 anonim ***** válasza:

Ilyenkor milyen sokan tudnak jönni a jajj hát a külső nem is annyira fontos,meg a belső fontosabb dumával.De amikor ismerkedni akar az ember a lányokkal,akkor ha nem helyesnek született,akkor kb. szóba sem állnak vele.Igen egy átlagos lány sem,és teljesen érdekes dolog,hogy ismerőseim szerint nagyon jó ember vagyok,a belső tulajdonságaim kiemelkedőek,mégsem jön el egy lány sem egy randira velem.Pedig nem vagyok egy csúnya gyerek,adok is magamra.

Ugye milyen furcsa?:)

2014. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez tényleg furcsa ahogy mondod! Én 190 magas vagyok, folyamatosan edzek, csúnyának se tartom magam, mégis sok lány lekezelően bánik velem meg lenéz.
2014. okt. 15. 20:57
 17/21 anonim ***** válasza:
Te vagy az magas vékony?
2014. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Inkább fordítva igaz,szerintem.Általában a pasiknak fontosabb,hogy a barátnőjük egy fokkal szebb legyen az ördögnél.Vannak ellenpéldák is,persze.Azért ha egy férfi elég határozott,még mindig több esélye van,mint fordítva.

Azt vettem észre,hogy a fordított esetben az van az ilyen felületes kapcsolatban,hogy a pasinak akkora az egója,hogy már csak a csúnya lányok állnak le vele,mondván,legalább van egy helyes pasim.Legtöbbször nem a nagyképűségből,hanem az igényekből adnak le,de kivétel erősíti a szabályt.

2014. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12%
Jaj, most mondhatjátok, hogy minden lány kamuzik, aki azt mondja, hogy jobban érdekli a belső, de azzal mindössze magatokat minősítitek, mivel ez pusztán előítélet és általánosítás keveréke.
2014. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha ránézel az utcán két emberre, akik kézen fogva mennek, egyszerűen halvány dunsztod sincs, hogy hogy élnek, mint élnek, szeretik-e egymást, miért vannak együtt, ha szeretik egymást, akkor miért és arról sem, hogy valójában összeillenek-e, fogalmad sincs róluk, az életükről, erre beírod ide a hülyeségeidet, hogy "hozzá nem illő fiúval jár". Katttasztrófális vagy. :D

Anno fiatalabb, magas, vékony, karcsú, nem randa, jó anyagi helyzetben levő lányként egy idősödő, alacsony, kövér, kopaszodó, munkanélküli pasiba voltam halálosan belehabarodva. Miért? Mert megvolt az a képessége az adottságai ellenére is, hogy jó néhány nőt az ujja köré tudott csavarni.

De még azt sem mondanám, hogy mindig ilyen okokat kell találni. Egyszerűen két ember egymásra talál és meglát a másikban olyan dolgokat, amiket talán más nem.

2014. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!