Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

A barátommal nehéz bírni, makacs, akaratos és lusta! Nekem is meg van a saját természetem, de bennem van alázat, akarat és "előretörés". Lusta vagyok, de szeretek még is tenni. Minden egyes nap reggeltől estig megyek, csinálom a dolgom, dolgozom, szakdolgozatomat csinálom (hétvégente majdnem 2 egész napot vesz igénybe), tanulás, órákra járás, felelések, beadandók stb... Emellett állatokat is mentek, ha van egy fikarnyi időm, posztolom és hirdetem őket. De persze rá is figyelek, többnyire együtt vállalunk diákmunkát. Általában én könyörgöm, hogy csináljunk már programot. Anyuci kicsi fia. Tehát a szava szent és sérthetetlen. A lényeg, hogy a munka közben mások előtt beszólt nekem egy borzasztóan csúnyát, én kirohantam és sírtam. Miután vége lett a munkaidőnek, azt mondta: Ne higgyem azt, hogy ő majd utánam fog rohanni a wc-be, amikor sírok, mert hülyeségeken ne sértődjek be. Otthagytam, mert még nekem állt feljebb, a többiek utána odamentek hozzá, nem tudom mit mondtak neki, de odajött és megölelt, mondta, hogy egy utolsó paraszt volt és ne haragudjak rá. A szakdolgozatával nem halad, pár oldalt több hónapja nem képes megírni, mert neki "nincs kedve". Felajánlottam, hogy segítek neki. Elkezdtünk veszekedni, mert már elegem volt a stílusából. Erre azt vágta a fejemhez, hogy tudja, hogy most felsorolnám azt, amiket érte tettem és hogy mennyit tekerek, alig van időm, de ebből látszik, hogy én mennyire nagyképű vagyok és parancsolgatós. Hja és még álszent is vagyok. Én sokkal ragaszkodóbb vagyok, mint Ő. Egyik rokonunk felajánlotta, hogyha lediplomázunk, nála dolgozhatunk. Annyit kellene csinálnia a barátomnak és nekem, hogy utánanézünk 1-2 dolognak a munkával kapcsolatban. A barátom nem csinálja, mondván nincs kedve. És nincs kedve megalázkodni... De olyan szépen megígérte pedig, hogy szorgalmas lesz... de ezzel csak engem és a családomat égeti be, hogy milyen lusta barátom van... És azt is mondta a barátom, hogy nem akar nála dolgozni, mert akkor azzal tartanám sakkban, hogy szívességet tettünk neki és neki meg kellene akkor alázkodnia...

Ilyen esetekben mit kellene neki mondani, hogy észhez térjen?



2014. okt. 11. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen fiú nem kellene
2014. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A barátommal nehéz bírni, makacs, akaratos és lusta!"


Ennél tovább nem is kellett olvasnom. Sajnállak, hogy ilyen barátod van. Egyáltalán mérsz jársz vele? Okos lány vagy, tudnod kéne, hogy attól, hogy egy rossz embert nagyon szeretsz, még nem biztos, hogy egy másik, nála jobb embert nem szeretnél nála jobban. Hiába szereted, ha nem érzed magad jól mellette. Te csak hiszed hogy jó. Keress másik barátot, aki megfelelő számodra, és fogadd el, hogy ez az illető mégsem volt az igazi.

2014. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez gáz. Főleg, a melós része. Manapság mit megadnának sokan ilyen lehetőségért is. Meg a srác...nem illetek össze. Ne akard megváltoztatni. Fuss, míg tudsz.
2014. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öt percig nem bírnám egy ilyen srác mellett. Nem tekint téged magával egyenrangúnak, sőt, még lekezelően is bánik veled, azt gondolja, bármit megtehet. Valahogy sosem bírtam azonosulni az ilyen emberekkel.
2014. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:
azt ,hogy húzz a pi.csá.ba az életemből apuskám!
2014. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az #5 személyében itt van köztünk a kérdező pasija :)
2014. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 I am God ***** válasza:
Hagyjad had csessze el a saját életét. Te csináld a dolgod, a többi ne érdekeljen. Ha nem bírod, hagyjad ott
2014. okt. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nő nekem nem kéne. Ha nő lennék akkor ilyen pasi se. Ez jutott eszembe. Ismerek ilyen embereket. Ma már kerülöm is őket.
2014. okt. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!