Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Legjobb barátomal csókolóztu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Legjobb barátomal csókolóztunk, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én voltam az aki megcsókolta őt :s.. ő fiu én meg lány vagyok, de nemtudom miiért történt. 3 éve nagyon jó barátok vagyunk, minden elmondunk egymásnak ő az egyetlen olyan barátom. nagyon szeretem, de nem szerelemből :s.. remélem van itt rajtam kívül oylan aki még hisz a fiu-lány barátságban. Lehet hogy kiváncsiak voltunk egymásra? vagy mivan? ha erre gondolok egyböl szar érzésem van :s.. mert nem akarom, h mégegyszer megtörténjen.. nem akarom h járjunk vagy vaalami és tudom, hogy ő sem. Ha most összejönnénk biztos nem maradnáánk örökké együtt.. ő16 én 15 vagyok.. és utána.. nem akarom elveszíteni. ha nagyon muszáj akkor jöjjünk össze késöbb h utána örökre vele legyek. de én nagyon szeretem őt és kérlek higyjétek el , nem vagyok belé szerelmes. továbbá a kérdésem az, hogy ezekután lehet még a barátságunk a RÉgi? :( előre is köszi a válaszokat
2008. aug. 10. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
a fiú-lány barátságokban néha ez előbb-utóbb megtörténik. vagy átléptek ezen, vagy ez jó kezdet valamihez. de az egyik verzióban mindkettőtöknek egyet kell értenie, mert csak ugy az igazi. beszéljétek meg, ez a fontos.
2008. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekemis van egy ilyen barátom (fiu vagyok) csak énvagyok 15 és a lány 16 ,nagyonagyon jóba vagyunk miis nagyon szeretjük egymást és jo ha van egy ien barátod tehát szerintem vhogy beszéljétek meg monddmeg neki hogy legjobb haver meg minden de elborult az agyad van ien.. szerintem lehet ugyanolyan jó barátságotok ha megtudjátok ezt beszélni és elfelejteni:)
2008. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

"nem akarom elveszíteni. ha nagyon muszáj akkor jöjjünk össze késöbb h utána örökre vele legyek. de én nagyon szeretem őt"


Miért félsz ezt megmondani neki? Ha ennyire fiatalok vagytok a testi kíváncsiság is beleférhet a barátságba. Sőt. Idősebben jön rá az ember, hogy akivel szexel, nem biztos, hogy szerelmes bele...

Ha annyira jó barátok vagytok, akár megkérdezhetnéd, számára mit jelentett ez a csók...


És, mi van akkor, ha ő eléd áll és azt mondja, már 3 éve szerelmes beléd, csak eddig nem mondta..?


Az örökké együtt levést pedig akár most is elkezdhetitek. Soha nem tudhatod, mit hoz a jövő, és később sajnálnád, hogy nem voltál közelebb hozzá...

2008. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elhiszem h nem vagy szerelmes belé de nem hiszem h ez yoaln biztos lenne vmi oka csak van h megtörtént az a csók. ha szerelmes nem is vagy lehetséged h van egy kis vonzalom ami több a barátságnál. és gondolom most meijedtél emiatt a csók miatt h mennyi mindent történhet ezután járás veszekedés egy barát elvesztése kellemetlen helyzetek..bezséld meg vele h mi is történt
2008. aug. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek a fiú-lány barátságban.Több mint 10 éve van egy jóbarátom soha em volt köztünk semmi se puszi semmi.Olyanok voltunk mint a testvérek.Ha a barátnőimmelkiültünk a parkba vagy elmentünk fagyizni mindig vittük magunkal meg amig mi a pasikat néztük ő meg a jó autókat nézte :)

Ez az egész barátság ott kezdődött hogy 7 évesek voltunk amikor a fiúk kiközösítették és én meg az egyik barátnőm foglalkoztunk vele.És nagyon jól összebarátkoztunk.Amikor megakarták verni akkor mindig megvédtük.És később az egyik barátnőmmel összehoztuk csak egy pár embernek nem tetszett hogy ők eggyütt vannak és mindenáron szét akarták őket válaztani mi egy páran próbáltuk titokban tartani hogy ők eggyüttvannak meg amikor szétmentek próbáltuk összehozni ujból őket.Nwem sikerült de azért még mindig jóbarátok vagyunk.Néha megint összeülünk a parkban meg fagyizunk,sétálunk meg van mikor elmegyünk moziba amikor jó filmeket mutatnak.

De hogy öszinte legyek soha meg sem fordult a fejemben hogy több legyen barátságnál.Ugyszeretem mint a testvéremet többet nem érzek iránta.Szóval nem minden jóbarátságból lesz szerelem a végén.De szerintem az lesz a legjobb ha leültök és megbeszélitek a dolgokat hogy most mi legyen.

2008. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy 20 tarto baratsagom egy fiuval. Mi is csokoloztunk idonkent de tobbet egyikunk sem akart a masiktol. Mai napig o a legjobb baratom, de mivel csaladom van csak ritkabban tudunk talalkozni, de amikor talizunk mindig elbeszeljuk a multat, jelent, jovot es ez annyira jo!!!

Ne izgulj egy csok nem tesz semmit!

2008. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
semmiképp nem akarok most vele összejönni. neki is van egy lány akiéért ugy odavan és nekem is egy srác.én ettől még hiszek a fiu-lány barátságban... de milesz ha a késöbbiekben is néha megesik egy egy ilyen? nem nagy hiba?
2008. aug. 11. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
fiú-lány barátságba előbb-utóbb mindig bevillan az arany szál.
2008. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok. Nem gond ha neha megesik, szerintem nem romlik meg a kapcsolatotok attol. Legalabbis a mienk nem romlott meg, igaz annal tovabb soha nem mentunk.

20 eve baratsagot nem lenne jo ezzel elrontani:DD

2008. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez kortól is függ, 17-18 alatt még sokszor a kíváncsiság szüli az ilyen tetteket, nagykorúaknál ez már sokkal gyakrabban történik érzelmi alapon, főleg, ha évekig tartó barátságról van szó... nemrég kerültem hasonló helyzetbe, mint te, az én helyzetem ennél jóval bonyolultabb volt, ezért úgy kellett döntenem, hogy inkább lemondok a legjobb barátomról...
2011. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!