Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekattant a barátom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekattant a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnapig minden rendben volt köztünk, semmi rossz nem történt. (Lassan 3 éve vagyunk együtt.)

Hétfőn még szeretgetett, kedveskedtünk a másiknak. Ma találkoztunk, és elkezdtem mesélni egy történetet neki a barátnőmről, mire közölte, hogy őt ez nem nagyon érdekli.(Én csak néztem egyet, mert minden történetet meghallgatok a barátairól, vagy amiről akar). Kérdeztem vele mi volt ma, alig válaszolt, és folyton a körülöttünk levő csajokat nézte, illetve az embereket. Beszélek hozzá, és folyton nézett a hátam mögé.

Majd amikor "besértődtem", tök flegmán megkérdezte, hogy most meg mi a bajom. Elkezdtem neki mondani, hogy nagyon paraszt stílust ütött meg, és hogy beképzeltnek tűnik, erre témát váltott mintha semmiről se beszéltünk volna, majd mikor felértünk hozzájuk megint megkérdezte, hogy mi a bajom, én meg elmondtam neki megint. Közölte, hogy bocsánat, és ennyivel letudta.

Aztán meg berakott egy videót, hogy ezt csak azért nézzük meg, mert jó benne a csaj....meg ott mutatta, hogy egy idegen lány mit írt neki(becézgette facebookon a barátomat).

Ezt az utóbbi kettőt viccből csinálta, de rosszul esett.

Aztán megyünk haza fele, és bele bámult körülbelül egy csaj arcába, hogy megnézhesse....az i-re a pontot az tette fel, hogy nyaralni megy ő is a családjával meg én is az enyémmel. Ők belföldön, mi külföldön leszünk. Közölte, hogy nem valószínű, hogy tudunk beszélni, mert drága. Szóval úgy néz ki, hogy holnap és holnapután nem beszélünk, de még egy rohadt sms-t se lehet, mert hogy az Apja nem nagyon szeretné, mert drága.

Eddig sose volt ilyen, csak ma kattant be így. Ezeket magamra vegyem, vagy tudjam be egy pillanatnyi hevületnek?

Eddig minden rendben volt, sose csinált ilyet, kérdeztem is, hogy mi történt, mondta, hogy fáradt...de mindig fáradt, az nem ok ezekre...


2014. okt. 2. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valamiért feszültebb volt.
2014. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is megfordult a fejemben, de akkor miért nem lehet megmondani? Amint megkérdeztem, hogy Vele mi van, egyből rámfogta, aztán meg azzal jött, hogy hányszor mondta, hogy ha ENGEM nyomaszt valami, azt mondjam meg neki..
2014. okt. 2. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Én így voltam a műtétem után, nem kívántam emberi kapcsolatokat, meg beszélni se senkivel se, és még megmondani se volt erőm hogy mi a probléma, de ez teljesen más tészta.


Az a gond, hogy csak azt írtad le, hogy a tapasztalataid alapján más hölgyek felé kacsingat ki, pedig ilyet nem szokott csinálni.. vond kérdőre, hogy szeret-e téged, de aranyosan, közben öleld át.

Ha erre nem olvad el akkor vagy nagyon elgurult a gyógyszer vagy csak szimplán gyökér, és un téged.

2014. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem titkol előled valami? vagy szégyell magát valamiért?
2014. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon bunkó dolgokat csinált. Én biztos nem tűrtem volna el ezeket a barátomtól, otthagytam volna, és utána hagytam volna neki időt a gondolkodásra. Ha továbbra is ilyen lenne a viselkedése, elgondolkodnék a folytatáson....
2014. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!!

Többször elmondta, hogy szeret, meg ilyenek...meg mondta, hogy haza kísér, szóval jó oldalai is voltak, de ez a sok rossz bennem valamit úgy elmozdított. Mármint, hogy oktalanul volt ilyen.

Unni azért nem gondolom, hogy un(bár ki tudja?), mert hétfőn még minden rendben volt, illetve ő akart ma találkozni, sőt, még tovább maradtunk, mint a megbeszélt.

Az a baj, hogy ha még műtét vagy valami ilyen lenne megérteném, de így...

Remélem, hogy nem marad ilyen.

2014. okt. 2. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, nagyon ritkán nekem is vannak olyan napjaim, amikor már tényleg nem tudom, hogy mit kéne csinálni, hogy jobb legyen. Lehet, hogy neki is valamivel kapcsolatban betelt a pohár, de úgy istenesen, de nem akart vele neked rosszat, valahogy mégis kijött. Alszik rá, és jobb lesz.
2014. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld ki azt, hogy hiányzol-e neki vagy sem. Ha nem keres, akkor hagyd a fenébe.

Ha nekem hiányzik valaki, élből keresem a társaságát.

2014. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyan 3 éves kapcsolat, eddig minden oké volt, egyszer történt egy olyan, hogy valakinek szar napja volt és már rögtön próbálgatni kell...? Tesztelgetés helyett inkább megbeszélni kéne a dolgokat, félretenni a büszkeséget, nyitni a másik felé, kommunikálni, érdeklődni, hogy mi a baj, történt-e valami. Egy 3 éves kapcsolatban, ez gondolom csak nem okoz akkora gondot.
2014. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nyitottam felé, de ha mindig azt kapom, hogy semmi, akkor nem tudok segíteni! Megkérdeztem, és a fáradtságot mondta. Aztán nekem rontott, hogy én vagyok flegma, utána meg belátta, hogy tényleg olyan. De semmi okot nem mondott csak a fáradtságot, mást nem tudtam tenni, próbáltam megbeszélni Vele.

Rendben, igazatok van, akkor ezt nem veszem magamra. Köszönöm!!

2014. okt. 2. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!