Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van baratom mar 2 eve! Es mas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina070 kérdése:

Van baratom mar 2 eve! Es mas fiu tecik nekem es nem tudom el donteni h meg eri e meg csalni? Vagy nem. Es a baratom leg jobb baratja tecik nekem.20 L

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 20:14
1 2
 11/12 PearlDiver ***** válasza:

Költőnő, el kell hogy keserítselek. Sajnos nagyon is létezik... ma már nem divat helyesen írni, és ezt azok sem tudják megváltoztatni, akik számára még fontos.

Kérdező, szakíts a barátoddal és utána azt csinálsz a másikkal, amit akarsz.

2014. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Költőnő? ***** válasza:
In this case i don't want to live on this planet anymore ...
2014. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!