Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 100 forintos kérdés! A győztes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 forintos kérdés! A győztes kap egy szelet heringpitét! A kérdés pedig így szól (nyomulásproblémával kapcsolatos)?

Figyelt kérdés
ha van egy lány, akire extrém mértékben nyomultam az utóbbi időben, és emiatt menekül előlem, hogy oldható meg, hogy éreztessem vele, hogy nem fogok ennyire nyomulni? mert ha most azt akarom mondani neki, hogy "hé, én nem akarok nyomulni ennyire", akkor az nyomulósként hat, ha bizonygatni akarom. nem nyomulnék ennyire, de ha "fél" tőlem, szinte szó szerint, és akarom őt, de nem mer szóba sem állni velem, mit csináljak? hogy oldjam ezt meg? nekem ez a lány nagyon kell. :)
2010. jan. 19. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menj neki véletlenül..essen fel..tuti h hozzádszól.
2010. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, éreztesd vele, hogy nem nyomulsz. Ne szólj hozzá és akkor majd hiányozni fogsz neki és majd a karjaidba omlik.
2010. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, nekem is volt ilyen esetem, szerintem hagyd. Rám is nyomult a srác nagyon durván, féltem is tőle, de a mai napig látni enm szeretném, pedig ennek 3 éve.. Szerintem ha ő is akarna valamit akkor szívesen vette volna még ha nyomulsz akkor is. Majd jön más idővel, neki is van szabad akarata, nem lehet rákényszeríteni. Amúgy ne foglalkozz vele és ha úgy ő fog érdeklődni akkor lehet esélyed, de ha nem akkor hagyd.
2010. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam! régebben bírt nagyon. csak lehet ezzel a nyomulással megijesztettem.
2010. jan. 19. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"nekem ez a lány nagyon kell"

Ezzel a mondatoddal ástad el magad számomra.

Ne tekintsd tárgyként a nőket. Nem vagy jobb

2010. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szőrszálhasogatás! szükségem van rá, ő a fő kiszemelt, megőrülök érte! ez jobb lett volna?
2010. jan. 19. 21:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki,akkor valószínűleg még kérne is,hogy nyomulj rá,szóval szívesen venné.Mivel nem kellesz neki,így hagyd a fenébe.Szerintem hozzá se szólj.Neki ugyanolyan kellemetlen lehet ez a helyzet,mint Neked,szóval hagyd békén!
2010. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nos nem mindegy, hogyan nyomultál rá. Mert ha ajtóstul rontottál a házba és rázúdítottad egyben az érzéseidet a lányra, akkor mindenképpen hagyd egy kis időre és majd aztán próbálkozz újra, de aztán csak szépen fokozatosan add a tudtára az érzéseidet. Türelemjáték és lehet pár hétbe bele fog telni, de így nagyobb eséllyel a célhoz érsz. Barátomnak ez a verzió be is jött.


Másik eset. Ha a lányt szó szerint üldözted. Nem hagytál neki levegőt, folyton bámultad és nem szálltál le róla, állandóan kérdezgetted, megpróbáltad fogdosni, amikor erre ő nem adott engedélyt. Esetleg hazáig akartad követni. Tehát úgy viselkedtél mint egy őrült, akkor szerintem hagyd a fenébe, mert ezzel a lánnyal többet az életben nem jössz össze. Tapasztalatból mondom. Engem már így megfélemlítettek és többet látni sem akarom azt a srácot.


22/L

2010. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elég hullámzó. ajtóstul a házba, ott, akkor, az elején tetszett neki, aztán nyugisabbra vettem, aztán megint ajtóstul, volt "meglepetés", hogy szó nélkül kimentem elé... aztán megint nyugis... volt olyan, hogy összetalálkoztunk, köszöntem neki, nem fogdostam, csak megérintettem a vállát, hát kiakadt rendesen... aztán megint letámadta, majd nyugisabb... az a baj, hogy tiszta ilyen hullámzó az egész...
2010. jan. 19. 22:13
 10/13 A kérdező kommentje:
ja, és ha épp nem durran el az agya, és nem hisztizik, akkor minden okés. csak megijed. ezen kellene valahogy segíteni.
2010. jan. 19. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!