Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy éve szexelünk védekezés nélkül, annak tudatában hogy bármikor teherbe eshetek, de nem estem, elkezdődött egy meddőségi kivizsgálás. erre most terhes lettem.

Mindig megkérdeztem tőle, hogy: Mi lesz ha terhes leszek? Válasz: Boldogan felneveljük örülnék neki stbstb


most meg kikészít, ő tovább akar tanulni stbstb

Mikor megkérdeztem hogy miért mondta azt akkor hgy jó lenne válasz: Hát nem tudta hogy ilyen érzés lesz ha tényleg terhes leszek


Én abortuszra biztos nem megyek.:(


2014. aug. 29. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, ti nagyon okosak?

Képes voltál nem védekezni? Hát te esel teherbe, te nagyon buta!!! Gratulálok....

Szegény gyermek :(

2014. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk (20) viszont nekem ha egyedül kell nevelnem sincs probléma, GYED meglenne, saját lakásom van, anyagilag nem állok rosszul.
2014. aug. 29. 16:46
 3/5 A kérdező kommentje:
És igen bíztam benne és hülyemódon nem védekeztem:(
2014. aug. 29. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:

"viszont nekem ha egyedül kell nevelnem sincs probléma"


Már ne is haragudj, de ha ennyire könnyen vennéd, ha a gyereked apa nélkül nőne fel, mert az nem volt hajlandó felelősséget vállalni, akkor a legkevésbé sem vagy anyának való. Hidd el, ez nem a te problémád lenne, hanem szegény gyereké. Lesz.

2014. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vennem könnyen de belekenyyszeriteni nem fogom
2014. aug. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!