Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h visszakapjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h visszakapjam? Iszonyatosan szeretem. Minél több Értelmes választ várok.!

Figyelt kérdés

együtt voltunk 3 hónapig és már kb fél éve h vége de nagyon szeretem és nem tudom h szerezzem vissza...tudja

h szeretném újrakezdeni.


2010. jan. 16. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már alapból nem egészséges, hogy több ideig szenvedsz miatta, mint amennyi időt együtt voltál vele... Mondjuk te tudod, én inkább nem ragaszkodnék annyira hasonló megoldáshoz, mert akkor rájönne, hogy úgy tud téged irányítani, ahogy csak akar. Egyébként gondolom te vagy a fiú. És ez így nem teljesen férfias.
2010. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok meglehet h ezért nem férfias:) és am meg tényleg túl kéne lépnem de nem megy...szeretem, gondolom Veled is volt már ilyen.->h nagyon szerettél vkit :(:) köszi
2010. jan. 16. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsen senkije akkor nyugodtan közelíts feléje. Kedvességgel vissza lehet hódítani, de csak akkor ha a kapcsolat nem megcsalással zárult. Az is lehet hgy ő is csak rád vár, és nem mer közeledni feléd, mert attól fél hogy elutasítod. Vedd a kezedbe a dolgot és cselekedj. Függetlenül attól hogy lány vagy attól még te is tehetsz a másikért kezdeményező lépéseket, mert ha nem akarsz tovább az álmodozás csapdájában élni akkor tenni is kell érte, de mivel te lány vagy csupán csak annyit tegyél az ügy érdekében, hogy a fiú akit még szeretsz vissza kapja az önbizalmát és a beléd vetett hitét ahhoz, hogy utána megint a tenyereden hordozhasson. Ha azóta szerzett magának mást akkor a legjobban lenne előre tekinteni.
2010. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát...ha tudja,hogy újra akarod kezdeni és nem lép akkor ez már halott ügy...valószinű Ő már elfelejtett Téged ez alatt a fél év alatt.Jobb,ha találsz mást.Meglátod van nála jobb is.Kár pazarolnod rá az idődet.Járj el bulizni,psizni,flörtölgess,keress kalandokat és majd alakulnak a dolgok maguktól.
2010. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi és próbálkozom de nagyon nem megy...:):(
2010. jan. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!