Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom azt mondja, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom azt mondja, h úgy érzi magához láncolom?!

Figyelt kérdés

Akkor az azt jelenti, h túl sok vagyok neki? A féltékenykedéssel van baj...

17/L 19/F


2010. jan. 16. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem hagysz neki elég mozgásteret, pl nem engeded a haverjaival bulizni, stb..
2010. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van:) ebben a korban nagyon kényesek a fiúk arra hogy eleget lehessenek a barátaikkal. Menekülnek a féltékenykedéstől vagy kérdőre vonástól, és talán igazuk is van. Ennyi... ha meg akar csalni úgyis meg fog, a féltékenység csak olaj a tűzre. Hagyj neki szabad teret, ne kutass utána és fogadd el, ha a barátaival akar lenni. Röviden.
2010. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ÉS ezt megfogja unni, és el fog hagyni, ha nem változtatok ezen, igaz? Nem szeretném elveszíteni nagyon szeretem, de úgy érzem keveset vagyunk együtt, jó a suli miatt minden nap találkozunk, meg hétvégén is, de most suliban azok a 10-15perces szünetek és akkor sem mindig együtt vagyunk...

Meg igen eléggé zavar, h az egyik osztálytársam mindig hívogatja, h menjen ő is velük...igaz h nemet mondd de akkor is. A lánnyal kéne beszélnem igaz? De még is mit, h mondjak neki? Úgy is én jönnék ki hülyén a helyzetből...

De változni szeretnék, mert nem szeretném elveszíteni :(

Köszönöm a válaszodat!

2010. jan. 16. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez lesz a vége. Nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok, és ő mennyire érett, de fontos lenne hogy elmond neki (féltékenykedés nélkül), hogy nagyon szereted őt, nem akarod elveszíteni, de úgy érzed hogy nem vagytok eleget együtt és ez nagyon rosszul esik neked.
2010. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De ha változtatok ezen akkor minden rendbe jöhet igaz?9hónapja vagyunk együtt.

köszönöm a válaszokat

2010. jan. 16. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor derül ki hogy rendbe jön e,ha megpróbálod:) Sok sikert
2010. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom, csak annyira félek :(
2010. jan. 16. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szöveget nyom, akkor tuti nem szeret. Én szeretem a barátnőmet, és örülnék, ha hozzá lennék láncolva:)


18F

2010. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bar az en baratnom is ennyire feltekeny lenne es magahoz akarna lancolni... pont az ellenkezoje - nem feltekeny stb...
2010. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!