Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm vissza cuccoljon?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2.5 éve járunk.Egy éve kint dolgozik külföldön,de hétvégén együtt vagyunk.3hete közölte,hogy ő hazaköltözik a szüleihez.Ez engem nagyon váratlanul ért.Kérdeztem az okát,ő azt mondta,hogy az utóbbi időben sokat veszekedtünk.Amit el is ismertem,ugyanis kb.2 hónapja az egyik barátnőjét kiszervezte maga mellé dolgozni,amit én elleneztem,mert ez a lány nagyon rossz hatással van rá.A veszekedéseink ebből fakadtak.Tehát elköltözött én meg nem ellenkeztem.3 nap múlva elkezdte irogatni az sms-eit,hogy még mindig szeret de már nem ugy mint rég,meg egyek rendesen,vigyázzak magamra stb.Hétvégén mikor itthol volt,mindkét nap felugrott pár órára(dumálgattunk,kajáltunk,sexeltünk stb.)mult hétvégén ugyanez.Na ekkor kértem,hogy költözzön vissza.De ő azt mondta nem akar!Mit tegyek,hogy magától visszajöjjön,mert én már többször nemkérem...
2008. aug. 7. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmiféle képpen ne eröltetsd ne kérd még 1×!Majd vissza jön ő magától!Legyél kedves,ne veszekedjetek figyelj rá nagyon.Mintha újra megszeretnéd hóditani!:)

Remélem elöbb utobb oda költözik hozzád!

2008. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!Aha,kicsit hülye voltam mikor válaszolgattam egyből az sms-eire,hagynom kellett volna egy kis időt,hogy érezze mennyire vagyok neki fontos.Meg nem kellett volna kérni,hogy jöjjön vissza(ami már néha könyörgésbe,hisztibe ment át)férfi létemre:)De hát mit csináljak...nagyon szeretem...
2008. aug. 7. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ott a pont! Hagyd kibontakozni, "pihenjen", kevesebb veszekedés, és ha minden rendben, magától visszamegy. Reméljük.


A legjobbakat! :D

2008. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!