Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit akar tőlem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tőlem? Mi ért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

A csaj aki vel ősze szeretem volna jőni elment nyaralni 1 pár hétre felszoktam hívni meg minden. De hazajőt már és akartam vele találkozni mondta is hogy majd este dumálunk felhívom hogy akkor kijön-e csak annyit mondott majd holnap meg csörget azt kijön már 3 szór meg csinálta ezt és, meg kérdeztem miért csinálja ezt hogy nem akar velem találkozni.

És ere ojat kérdezet, hogy szerelmes vagyok-e belé én csak ere azt utána mondani hogy nem telefon téma na mindegy ere ő annyit mondott hogy ő csak barátként tekintrám és jolene ha tőbet nem találkoznánk én ezt megértetem énis csak ennyit tutam mondani jóbis leszezigy.

Kűlőmben meg a barátai nagyon befolyásolják, és nem szeretik, hogy énvelem lóg sokszor.

Amúgy már nem taliztam vele 4 hete.

És tegnap msn-en írt és megkérdeztem, hogy mi volt ez a gyerekes viselkedése meg miért ne akar velem beszélgetni er ő akar velem beszélgetni.

Meghogy ő engemet barátként tekint ere én énis csak anyit irt hogy ?Más semit nem akarok L. Meg szerintem ősze vissza hazudozik, ha azt mondta, hogy jobb lene ha nem találkoznánk de most mégis akar velem találkozni.

Most akkor mit akar tőlem ez nekem nagyon szar, már kezdtem elfelejteni, de most megin felkavart most akkor mi takar tőlem megbánta, hogy elkűdőt vagy mi



2008. aug. 7. 08:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Elírtam.

Mert én előtte azt mondtam neki én is barátként, tekintek rád, erre ő

Akkor semmi mást nem akarok? L

2008. aug. 7. 08:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő tényleg barátként tekint rád, kedvel, szeret veled lenni, ezért is van az, hogy találkozna veled, de...

De ugyanakkor visszatartja az, hogy tudja, te többet szeretnél és valószínűleg ezt érzi is rajtad, a mozdulataidon, a nézéseden.

Hidd el, ez nagyon zavaró tud lenni, nekem hasonló szituációban olyan érzésem volt, mintha "lelki erőszakot" követnének el éppen ellenem. Sajnos én is voltam hasonló szituációban, igaz, kicsit idősebb voltam már, mint most te vagy szerintem. Köztem és egy munkatársam között kialakult egy nagyon nagy összhang, igazán jól megvoltunk, elég mély barátság volt és egyik nap észrevettem, hogy mást is szeretne, majd rákérdeztem és bevallotta, hogy többet érez.

Nagyon zavaró volt, hiányoztak az együtt töltött órák, ugyanakkor meg nem akartam a közelében lenni, mert tudtam, hogy ő teljesen másra gondol olyankor, mint én. Egy ideig kerültük egymást, majd megismert valakit, lett egy barátnője és akkor ismét többet találkozgattunk, de már messziről sem volt olyan közvetlen a viszonyunk, mint előtte.

Szerintem fogadd el, hogy ebből most több nem lesz, várd meg, amíg ő keres és valóban akar veled találkozni, próbálj meg más lányokkal ismerkedni. Ha mégis vonzódik hozzád, akkor azt észreveszed majd.

Másik tanács: az egy dolog, hogy nem jó a helyesírásod és zavarosan fogalmazol. Viszont ha egy nyilvános helyre írsz és segítséget vársz, ráadásul nem is olyan rövid a történeted, akkor ajánlott helyesírás-ellenőrzőt használni, mert az emberek döntő többsége három sor után feladja az olvasást és tanács helyett csak beszólásokat fogsz kapni. Félig-meddig jogosan.

2008. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló mindent leírt!

Így van. A helyesírásodon javíthanál ;)

2008. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!